UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Visiem pazīstamais logo – lēcejpele un florbola bumbiņa – pirmo reizi tika uzzīmēts 1993. gadā, kad klubs jau bija ieguvis nosaukumu “Lekrings”. Gints Bikars bija tas, kurš nolēma, ka Lekrings – tā esot Sibīrijas lēcējpele.

melnas

Bibliotēkā, kādā zooloģijas enciklopēdijā, tika atrasts lēcējpeles attēls, un no tā tapa pirmais kluba logo.
Tā kā Lekrings rīcībā tajā laikā bija vien veci Somijas un Zviedrijas hokeja junioru līgu spēļu krekli ar attiecīgo komandu emblēmām, sākotnēji zem peles un bumbiņas bija vēl attēlots arī trīsstūris, kas nosedza kreklu iepriekšējos logo. Ieturot tradīciju, šāds trīsstūris nonāca arī uz otrajām zili-dzeltenajām formām.

dzeltenas


Kad bija pienācis laiks jaunām formām sākotnējais logotips tika nedaudz vienkāršots, no tā pazuda trīsstūris, un tika pievienots uzraksts “Cēsis 1992 Lekrings” apkārt bumbiņai. Šajā laikposmā komanda ieguva arī tradicinoālos zili-melnos formas tērpus. Logo tika izvēlēta arī trešā krāsa – sudrabs, kas vienlīdz labi varētu izskatīties arī uz gaišajām formām, ja tādas būtu paredzēts izgatavot.

zilas


Pirms 2003./2004. gada sezonas, piesaistot sponsorus un attīstot florbolu, Lekrings ar “Cēsu Alus” palīdzību iegūst gaišās balti-zilajās formas. Kluba logo šajā laikā pārmaiņas nepiedzīvo, un komandas rīcībā nu ir divu veidu formas tērpi.

Nākamās formas tika radītas no jauna 2006. gadā. Sekojot līdzi laika plūdumam, logo tiek atjaunots – vecā, pirms 10 gadiem skenētā, lēcējpele vairs neizskatās pēc peles un nav laika ritējumam atbilstoša. Ap šo laiku jau ir plaši pieejams internets, un lecējpeļu bildes var atrast daudz vienkāršāk. Pēc pāris paraugiem gleznotāja Inga Jākobsone uzzīmē pašreiz esošās peles skici tušā. Florbola bumbiņa tiek nomainīta ar realitātei tuvāku attēlu – tagad tā atbilst oficiālajai bumbiņai gan ar caurumu skaitu, gan izvietojumu. Arī fonts, kas izmantots tekstam ap bumbiņu, tiek nomainīts uz modernāku.

Forma_BaltaAdidas

zilas adidas


Pirms 2011./2012. gada jubilejas sezonas, ņemot vērā nu jau leģendāro komandas nosaukumu, tiek radīts “vintage“, jeb “klasisks” Lekrings uzraksts, ko par labu atzīst arī lielā komanda. Tas tiek lietots arī EXEL ģenerālsponsorēto formu apdrukā.
Forma_Dzeltenas