Sponsori

Cēsu Novada Dome FATPIPE
Logo tika pirmo reizi zīmēts 1993. gadā, kad klubs jau bija ieguvis nosaukumu “Lekrings” – tā esot Sibīrijas lēcējpele (par to, kāpēc tā – precīzāk zina vien Gints Bikars).


melnas

Bibliotēkā, kādā zooloģijas enciklopēdijā, tika atrasts tāds zvērs, un tapa pirmais logo.
Tā kā Lekrings rīcībā bija vien veci Somijas un Zviedrijas junioru līgas spēļu hokeja krekli ar attiecīgo komandu emblēmām, sākotnēji zem peles un bumbiņas vēl bija arī trīsstūris, lai nosegtu kreklu iepriekšējo logo.Tāds tas nonāca arī uz otrajām, zili – dzeltenajām formām .

dzeltenas

Kad bija pienācis laiks jaunām formām (šajā mirklī Lekrings iegūst, nu jau tik ļoti tradicionālo, zili-melno formu) sākotnējais logotips tika nedaudz vienkāršots, no tā pazuda trīsstūris, un tika pievienots uzraksts “Cēsis 1992 Lekrings” apkārt bumbiņai. Logo tika izvēlēta arī trešā krāsa – sudrabs, kas vienlīdz labi varētu izskatīties arī uz gaišajām formām, ja tādas būtu paredzēts izgatavot.

zilas

Pirms 2003./2004. gada sezonas, piesaistot sponsorus un attīstot florbolu, Lekrings, kopā ar Cēsu alu, tiek pie gaišajām balti-zilajām formām.
Šajā brīdi logo netiek mainīts, un tas paliek iepriekšējā versijā.


baltas
zilas2

Nākamās formas, 2006. gadā, tiek radītas no jauna, un, sekojot līdzi laika plūdumam, logo tiek atjaunots- vecā, pirms 10 gadiem skenētā, lēcējpele vairs neizskatās pēc peles un nav laika ritējumam atbilstoša. Ap šo laiku jau plaši pieejams internets, un lecējpeļu bildes var atrast daudz vienkāršāk. Pēc pāris paraugiem gleznotāja Inga Jākobsone uzzīmē patlaban esošās peles skici tušā. Florbola bumbiņa tiek nomainīta ar reālāku attēlu – tagad tā atbilst oficiālajai bumbiņai gan ar caurumu skaitu, gan izvietojumu. Tāpat tiek laika gaitai atbilstoši mainīts fonts ap bumbiņu.


baltas adidas
zilas adidas

Pirms 2011./2012. gada jubilejas sezonas, ņemot vērā leģendāro nosaukumu, tiek radīts “vintage”, jeb “klasisks” Lekrings uzraksts , ko par labu atzīst arī lielā komanda, un tas tiek lietots arī EXEL ģenerālsponsorēto formu apdrukā.


lekringsdz