ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Sponsori

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE
Komanda Spēles Punkti Zaudēti punkti +/- Gūti vārti Zaudēti vārti Uzvaras Zaudējumi Soda minūtes
Bauska17051-10462166017135
Lekrings174011561226613458
Ogres Vilki17546-9374167215148
Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka173615381198112581
SK Pārgauja163018311239211550
Lielvārde/FatPipe18342014968211791
Kurši/Ekovalis17321920987811667
FBK Valmiera16222671161097982
Rubene17292231119889897
Talsu NSS/Krauzers173021119483107107
Irlava/Avant172526-510310889135
Ķekava162028-6707679124