ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Sponsori

Cēsu Novada Dome FATPIPE
Komanda Spēles Punkti Zaudēti punkti +/- Gūti vārti Zaudēti vārti Uzvaras Zaudējumi Soda minūtes
Talsu NSS/Krauzers1529161489759689
Lielvārde/FatPipe15281716988210581
FK Ogres Vilki16048-11967186016145
Betsafe Oxdog Ulbroka1633152811587115125
Lekrings142220877697777
Bauska161335-4279121412145
FBK Valmiera162028-31151187982
Kurši/Ekovalis15301531135104105108
SK Pārgauja152817231149110575
Rubene15281734109759696
Ķekava15212410108987889