ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Sponsori

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE
Komanda Spēles Punkti Zaudēti punkti +/- Gūti vārti Zaudēti vārti Uzvaras Zaudējumi Soda minūtes
Bauska5015-3114450531
Lekrings596523183214
Ogres Vilki5015-2220420555
Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka5105831233232
SK Pārgauja51231945264113
Lielvārde/FatPipe587428243237
Kurši/Ekovalis6126942334228
FBK Valmiera61351147364218
Rubene51231439254134
Talsu NSS/Krauzers587125243234
Irlava/Avant569-432362349
Ķekava5312-1412261432