Sponsori

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE
Komanda Spēles Punkti Zaudēti punkti +/- Gūti vārti Zaudēti vārti Uzvaras Zaudējumi Soda minūtes
Bauska22066-15378231022197
Lekrings225214741638917570
Ogres Vilki22858-125101226319202
Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka22462055161106157111
SK Pārgauja2238282115613514864
Lielvārde/FatPipe22432328133105148113
Kurši/Ekovalis22363012128116121095
FBK Valmiera223432181571391111106
Rubene22412554159105139115
Talsu NSS/Krauzers22382821129108139135
Irlava/Avant223432101451351111165
Ķekava222640-1597112913166