ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Sponsori

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE
Komanda Spēles Punkti Zaudēti punkti +/- Gūti vārti Zaudēti vārti Uzvaras Zaudējumi Soda minūtes
Bauska12036-7043113012103
Lekrings112493470368336
Ogres Vilki11330-5451105110117
Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka122883593589354
SK Pārgauja102282984558229
Lielvārde/FatPipe111914557526567
Kurši/Ekovalis1121121168577455
FBK Valmiera101614773665535
Rubene1015151374615561
Talsu NSS/Krauzers112013961527473
Irlava/Avant111419-1560754799
Ķekava101317-442465586