ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Atbalsta

VENDEN FATPIPE

Palīdz

Cēsu Novada Dome
Komanda Spēles Punkti Zaudēti punkti +/- Gūti vārti Zaudēti vārti Uzvaras Zaudējumi Soda minūtes
FK Kurši222739-6153159814163
Rockets222541-30144174814213
FK Bauska221353-8199180418171
Triobet/Ulbroka22541256167111184146
SK Pārgauja22353116152136139129
Lielvārde/FatPipe22511552169117175166
Ķekava222145-50141191715184
FK Rīga222442-15118133913143
Lekrings22462039153114166119
FBK Valmiera22432354169115148117
Rubene223927191301111210132
Talsi/Irlava221848-54112166616129