ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Sponsori

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

<Septembris 2019>

mājas spēle

izbraukuma spēle

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

16

17

18

19

20

22

23

24

25

26

27

28

30

datums laiks mājnieki rezultāts viesi vieta tiesneši
14-09-2018 20:30 Lekrings 8:7 ET Ķekava Cēsu Sporta Komplekss Māris Kumerdanks, Vitālijs Ksenzovs
23-09-2018 17:00 Lekrings 8:2 FK Bauska Cēsu Sporta Komplekss Artis Denovs, Vitālijs Zalovs
29-09-2018 19:00 Ulbroka Oxdog 9:2 Lekrings Ulbroka Aivars Māliņš, Mārtiņš Larinovs
06-10-2018 18:00 Talsu NSS Krauzers 2:6 Lekrings Talsu valsts ģimnāzija Vitālijs Zalovs, Pēteris Freimanis
07-10-2018 18:00 Kurši Ekovalis 8:3 Lekrings Liepājas OC manēža Kaspars Kristapsons, Mārtiņš Gross
26-10-2018 20:30 Lekrings 6:7 Rubene Cēsu sporta komplekss Vitālijs Zalovs un Ksenzovs
03-11-2018 19:00 Lielvārde/Fatpipe 4:2 Lekrings Lielvārdes novada sporta centrs Agris Ķivkluis, Māris Kumerdanks
16-11-2018 20:30 Lekrings 4:7 FBK Valmiera Cēsu sporta komplekss Aivars Māliņš, Mārtiņš Larinovs
17-11-2018 15:00 SK Pārgauja 6:5 PM Lekrings Cēsu sporta komplekss Aivars Māliņš, Mārtiņš Larinovs
25-11-2018 18:00 Ogres Vilki 2:7 Lekrings Ogres 1. vidusskola Mārtiņš Larinovs, Aivars Māliņš
14-12-2018 20:30 Lekrings 5:6 PM Ulbroka Oxdog Cēsu sporta komplekss Māris Kumerdansks, Pēteris Freimanis
21-12-2018 20:00 Ķekava 4:8 Lekrings Ķekava Pēteris Freimanis, Vitālijs Zalovs
04-01-2019 20:30 Lekrings 4:3 SK Pārgauja Cēsu sporta komplekss Pēteris Freimanis, Vitālijs Ksenzovs
12-01-2019 18:00 FK Bauska 2:9 Lekrings Bauska Mārtiņš Larinovs, Aivars Māliņš
27-01-2019 18:00 Rubene 2:7 Lekrings Kocēsu SN Māris Kumerdanks, Vitālijs Zalovs
08-02-2019 20:30 Lekrings 7:8 OT Lielvārde/Fatpipe Cēsu sporta komplekss Māris Kumerdanks, Vitālijs Zalovs
10-02-2019 15:00 Lekrings 7:4 Kurši Ekovalis Cēsu sporta komplekss Mārtiņš Larinovs, Māris Kumerdanks
16-02-2019 17:00 Lekrings 12:6 Ogres Vilki Cēsu sporta komplekss Māris Kumerdanks, Artis Denovs
17-02-2019 17:00 Lekrings 5:3 Talsu NSS Krauzers Cēsu sporta komplekss Mārtiņš Larinovs, Aivars Māliņš
23-02-2019 18:00 FBK Valmiera 4:5 Lekrings Vidzemes Olimpiskais centrs Māris Kumerdanks, Vitālijs Ksenzovs
02-03-2019 20:30 Lekrings 9:3 Kurši Ekovalis Cēsu Sporta Komplekss Mārtiņš Larinovs, Aivars Māliņš
03-03-2019 16:00 Lekrings 9:6 Kurši Ekovalis Cēsu Sporta Komplekss Mārtiņš Larinovs, Aivars Māliņš
09-03-2019 18:00 Kurši Ekovalis 6:4 Lekrings Liepājas OC Māris Kumerdanks, Kaspars Kristapsons
10-03-2019 17:00 Kurši Ekovalis 2:9 Lekrings Liepājas OC Mārtiņš Gross, Vitālijs Ksenzovs
16-03-2019 16:00 Lekrings 10:4 Kurši Ekovalis Cēsu Sporta Komplekss Māris Kumerdanks, Kaspars Kristapsons
23-03-2019 19:00 Lielvārde/Fatpipe 9:5 Lekrings Lielvārdes Novada SC Māris Kumerdanks, Kaspars Kristapsons
24-03-2019 20:30 Lekrings 4:3 Lielvārde/Fatpipe Cēsu Sporta Komplekss Aivars Māliņš, Mārtiņš Larinovs
30-03-2019 19:00 Lielvārde/Fatpipe 2:5 Lekrings Lielvārdes Novada SC Vitālijs Zalovs un Māris Kumerdanks
31-03-2019 18:00 Lekrings 5:7 Lielvārde/Fatpipe Cēsu Sporta Komplekss Māris Kumerdanks, Kaspars Kristapsons
06-04-2019 18:00 Lielvārde/Fatpipe 1:2 Lekrings Lielvārdes Novada SC Aivars Māliņš, Kaspars Kristapsons
07-04-2019 17:00 Lekrings 6:7 OT Lielvārde/Fatpipe Cēsu Sporta Komplekss Pēteris Freimanis, Vitālijs Ksenzovs
10-04-2019 20:00 Lielvārde/Fatpipe 5:2 Lekrings Lielvārdes Novada SC Pēteris Freimanis, Vitālijs Ksenzovs
13-04-2019 16:15 Lekrings 6:4 Talsu NSS Krauzers Arēna Rīga Pēteris Freimanis, Vitālijs Ksenzovs