Sponsori

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

Ziemassvētku spēlē “Lekrings” uzņems “Rockets”

12.22.2016

_MG_9539   Rīt, Ziemassvētku priekšvakarā, savu pēdējo ELVI līgas spēli 2016. gadā aizvadīs Cēsu “Lekrings” florbolisti, kas savā laukumā tiksies ar Rīgas “Rockets”. Esi klāt un atbalsti!

Piektdienas vakara spēle, kas Cēsu sporta kompleksā sāksies pulksten 19:30, būs aizraujoša ne tikai no sportiskā viedokļa, bet to apvīs arī labdarības akcija, cēsniekiem labi pazīstamais Reinis Reķis ar dejotājām, Salatēvs, rūķi un vēl daži pārsteigumi.

Ar šo maču abas komandas noslēgs gan 2016. gadu, gan ELVI florbola līgas pirmo apli. Šobrīd “Lekrings” ar 11 mačos izcīnītajiem 26 punktiem ir trešie, bet Raķetes ar desmit mačos izcīnītajiem 18 punktiem ir piektie. Pagājušajā sestdienā cēsnieki savā laukumā ar 7:6 pēcspēles metienos apspēlēja “Rubeni”, savukārt rīdzinieki kopš pasaules čempionāta nav spēlējuši, bet savā pēdējā mačā (20. novembrī) izbraukumā ar 7:9 atzina “Triobet/Ulbroka” pārākumu.

“Rockets” ieleca pašā pēdējā vilcienā, lai startētu šajā sezonā, kad klubs tika izveidots uz pērnās sezonas sudraba medaļnieku “RTU/Rockets” bāzes. Salīdzinot ar pagājušo sezonu, sastāvā ir ievērojamas izmaiņas, tomēr rezultatīvāko spēlētāju galvgalī ir divi ļoti pazīstami florbolisti – Jānis Jansons (6+13) un Edijs Hammers (9+9).

Atliek vien atgādināt, ka labdarības akcijas ietvaros ikvienam līdzjutējam, veicot ziedojumu vismaz 5 eiro apmērā, būs iespēja tikt pie iepriekšējo sezonu spēļu krekliem, bet pēc spēles iegūt savu mīluļu autogrāfus un kopīgi nofotografēties.

Radīsim svētkus kopā!