Palīdz

Cēsu Novada Dome

Zaudēti divi punkti pret “Betsafe/Ulbroka”.

02.11.2018

MG_6575“Lekrings” 5 spēļu izbraukuma cikls noslēdzās Ulbrokā pret vietējo “Betsafe/Ulbroka. Piedzīvotais zaudējums ar 6:5 pagarina “Lekrings” ieilgušo neveiksmu sēriju.

Spēles rezultātu 9. minūtē pirmie atklāja mājinieki. Taču jau nākamajā uzbrukumā, precīzi metot Jānim Melderim, “Lekrings” panāca izlīdzinājumu. Komandas turpināja spēlēt līdzvērtīgu florbolu un apmainījās bīstamiem uzbrukumiem. Perioda beigu minūtēs veiksmīgāki gan bija mājinieki, gūstot savus otros vārtus.

Otro periodu “Lekrings” iesāka ar ātri gūtiem vārtiem, izceļoties Kārlim Bulmeisteram. Iepretim notikumiem pirmajā periodā, jau nākamajā uzbrukumā ar precīzu raidījumu šoreiz atbildēja viesi. Trešdaļas otrajā pusē “Lekrings” izdevās iegūt iniciatīvu, gūstot divus vārtus un iegūstot vadību ar 4:3. Abos vārtu guvumos precīzi asistēja Aleksandrs Abramovs.

Trešajā periodā galvenie notikumi risinājās trešdaļas noslēdzošajās 10 minūtēs. Lai arī “Betsafe/Ulbroka” izdevās panākt rezultāta izlīdzinājumu, neilgi pēc tam, izmantojot skaitlisko vairākumu, 5. vārtus “Lekrings” labā guva Pēteris Trekše, atkārtoti izvirzot vadībā viesus. Tomēr pārsvars nebija ilgs, un pēc neveiksmes aizsardzībā zaudēti vārti “Lekrings”, kas nozīmēja spēles pagarinājumu.

Spēles pagarinājums beidzās viesiem pāragri. Ātrus vārtus, pēc nospēlētām 30 sekundēm gūstot mājiniekiem, tika uzstādīts spēles gala rezultāts ar 6:5. Izbraukuma sērija “Lekrings” aizvadīta neveiksmīgi, 5 spēlēs piedzīvojot 3 zaudējumus.

Spēles rezultatīvākais spēlētājs “Lekrings” sastāvā ar 3 (1+2) punktiem bija Artis Savins. Labākā spēlētaja balvu ieguva Aleksandrs Abramovs.

“Lekrings”, neveiksmju sēriju, centīsies pārtraukt 11. februārī, regulārās sezonas pirmspēdējā spēlē savā laukumā uzņemot “Ķekavu”.