ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

Uzvara nes 3 punktus un līderu pozīciju turnīra tabulā

12.01.2019

IMG_8471

Pēc garāka izbraukumu spēļu perioda, Lekrings piektdienas vakarā atgriezās mājas zālē, Cēsu Sporta kompleksā, kur uzņēma un stājās pretī Ogres Vilkiem. Šajā cīņā netrūka savi asumi, taču rezultātā gūt pārliecinoša uzvara ar rezultātu 12:2.

Šajā cīņā sākotnēji vārtos stājās Ričards Stivriņš #29, kas darbojās pārliecinoši un atvairot visus pretinieku izdarītos metienus. Taču pirmā perioda izskaņā, pēc spēcīgas sadursmes ar pretinieku, Ričards laukumu pameta un viņa vietā stājās Kārlis Grīntāls #30, kas atlikušās spēles laikā ielaida vien divus vārtus.

Spēlē pret Vilkiem vairākiem Lekrings spēlētājiem izdevās palielināt savus statistikas rādītājus, izdarot precīzus metienus un piespēles. Tā, piemēram, Emīls Dzalbs #6 guva hat-trick, bet Andra Rajecka #23 kontā divi vārti un piespēle.

Ar augstāko rezultivitāti šajā spēlē atzīmējas aizsargs Jānis Rejeckis #19 (1+4), taču par labāko spēlētāju tika atzīts Kārlis Bulmeisters #18. Kārlis pats šajā spēlē guva 2 vārtus. Viņš atzīst, ka “spēles iznākums bija lielā mērā paredzams, bet treniņu laikā tomēr pastiprināti piedomājām par gaidāmo spēli, lai nenokļūtu tādā situācijā kā pret Irlavas komandu. Kopumā sniegums uz laukuma bija labs, taču noteikti jāpiestrādā pie vairākumu realizācijas, kas piekliboja. Neatkarīgi no tā, protams, esam priecīgi par uzvaru un 3 punktiem tabulā.”

Nākamo spēli Lekrings atkal aizvadīs izbrukumā, stājoties pretī principiālai pretiniecei – Pārgaujai. Spēle notiks sestdien, 7. decembrī, plkst. 14:00.