ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

Treimaņa hat-trick sekmē uzvaru pret talsiniekiem

01.24.2020

PLP-2

Piektdienas vakarā Cēsu Sporta kompleksa florbola laukumā tikās Lekrings un Talsu NSS/Krauzers. Spēles pirmajā trešdaļā pārliecinoši spēlēja cēsinieki, taču pēc pirmā pārtraukuma Talsu spēlētāji laukumā atgriezās ar lielāku apņēmību un spēles gaitu padarīja līdzīgāku. Atlikušajā laikā apmainoties ar vārtu guvumiem, un Talsiem pat izvirzoties minimālā vadībā, finālā Lekrings tomēr nosargāja pārsvaru un svinēja uzvaru ar rezultātu 8:7.

Šī bija sezonas otrā spēle pret Talsu komandu; Izbraukuma spēle Lekrings arī līdzīgā uz spraigā cīņā uzvarēja ar rezultātu 5:3. Talsinieki pēc šīs spēles turnīra tabulā ieņem 6. vietu ar gūtiem 30 punktiem 18 spēles, kamēr Lekrings nostiprina savu līderpozīciju ar 43 punktiem.

Cīņa aizritēja ļoti līdzīgi, jo kā Lekrings, tā arī Talsu NSS/Krauzers spēlē pozicionālu florbolu. Bumbiņas kontrole laukumā starp komandām bija dalīta principā uz pusēm. Spēles pirmajā pusē, labu sniegumu demonstrējot pirmajai maiņai, trīs no pirmajiem četriem vārtiem Lekrings labā guva Krišs Treimanis #37. Turpretī, spēles noslēdzošajā daļā vairāk punktus “sakrāja” komandas otrā maiņa.

Vēl trīs rezultivitātes punktus šajā spēlē guva Kevins Šmits #62 (1+2) un Jorens Malkavs #17 (2+1), kuru šodien arī atzina par spēles vērtīgāko spēlētāju.

Cēsiniekiem šī bija vienīgā spēle šajā nedēļas nogalē un pēdējā spēle janvāra mēnesī. Nākamais mačs tiks aizvadīts 9. februārī, kad Cēsīs kā viesus uzņemsim Liepājas Kuršus.