Palīdz

Cēsu Novada Dome

Spraigā cīņā zaudējums Liepājā pret FK “Kurši”

01.21.2018

KURLEKIzbraukuma cikla pirmspēdējā spēlē “Lekrings” viesojās Liepājā tiekoties ar “Kurši/Ekovalis”. Vārtiem bagātā spēlē, papildlaikā atzīts mājinieku pārspēks ar 9:8.

Spēlei aizsākoties, mājinieki, uzbrūkot biežāk, apliecināja laukuma saimnieku priekšrocības. Pretinieku pārsvaram “Lekrings” atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Perioda otrajā pusē cīņas gaitai izlīdzinoties, komandas 3 minūšu laikā guva četrus vārtus, katrai pretinieku vārtsargus pārspējot divas reizes. Trešdaļa noslēdzās ar neizšķirtu 2:2.

Otrās trešdaļas ievadā, pēc Kaspara Bernāta gūtiem vārtiem un Laura Zaiceva realizēta vairākuma, “Lekrings” panāca divu vārtu pārsvaru. Turpinājumā spēles grožus atkal pārņēma “Kurši”, kuri spēja panākt rezultāta izlīdzinājumu. Vienā no “Lekrings” pretuzbrukumiem, 6 minūtes pirms perioda beigām, teicami gūti vārti Tomam Rīsmanim, vienatnē šķersojot laukumu un raidot bumbiņu vārtu augšējā stūrī. Pirms noslēdzošās trešdaļas viesiem iegūta vadība ar 4:5.

Mājinieku divi gūti vārti minūtes laikā ļāva laukuma saimniekiem pirmo reizi spēlē izvirzīties vadībā ar 6:5. “Kurši” turpināja apdraudēt “Lekrings” vārtus, tomēr vēlreiz viesi bija precīzāki pretuzbrukumā, kad pēc Markusa Plūduma piespēles, izgājienā vienatnē pret vārstargu, savus otros vārtus spēlē guva Kevins Šmits. Trešdaļas otrajā pusē pārsvaru spēlē pārņēma viesi. Piekoptā ofensīva uzbrukumā atnesa septītos vārtus ”Lekrings”, Gintam Bērtulim atjaunojot vadību cēsniekiem. Viesiem neveiksmīgas izrādījās trešdaļas pēdējās 2 minūtes, kad 8 sekunžu laikā zaudēti tika divi vārti un nokļūts iedzinējos ar 8:7. Pamatlaikā pēdējo vārdu gan teica “Lekrings”, kad vairākumu, sešas sekundes līdz trešdaļas beigām, realizēja Jorens Malkavs, un ar saviem otrajiem vārtiem spēlē panāca spēles pagarinājumu.

Pagarinājumu komandas aizvadījā līdzvertīgā cīņā. Par neveiksmi viesiem, vārtus pagarinājuma otrajā minūtē guva FK “Kurši”, kas ļāva mājiniekiem svinēt uzvaru ar 9:8. Ar spēlē iegūto 1 punktu “Lekrings” joprojām saglabā 4. vietu blīvajā turnīra tabulā.

“Lekrings” sastāvā rezultatīvākie ar 2 (2+0) punktiem bija komandas jaunākie spēlētāji, Kevins Šmits un Jorens Malkavs. Tāpat ar divām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Pēteris Trekše. Pēterim arī spēles labākā spēlētāja balva.

Izbraukuma cikla pēdējo piekto spēli “Lekrings” aizvadīs 17. februārī plkst. 19:00 tiekoties ar “Betsafe/Ulbroka”.