Atbalsta

VENDEN FATPIPE

Palīdz

Cēsu Novada Dome

“Rīgas Lauvu” uzbrucējas Džigure un Jakovicka pievienojas Cēsīm

06.27.2017

monika_dzigureJaunajā sezonā “Lekrings” sieviešu komandas formu pielaikos bijušās “Rīgas Lauvu” uzbrucējas Monika Džigure un Liliāna Jakovicka, kuras nākamsezon pārstāvēs Cēsu krāsas. Sveicam mūsu pulkā, meitenes!

“Lekrings” dāmu komanda, kas pērn izcīnīja 1. līgas ceturto vietu, šovasar nopietni strādā pie konkurētspējīga sastāva komplektācijas, lai spertu nākamo soli un jau rudenī debitētu sieviešu Virslīgā.

Jūnija sākumā ziņojām, ka cēsniecēm pievienojusies kādreizējā Latvijas izlases uzbrucēja Madara Rudzīte. Šodien oficiāli kļuvis zināms, ka komandu pastiprinājušas vēl divas uzbrucējas ar Virslīgas pieredzi, kuras uz vienu sezonu ar iespēju to pagarināt uz vēl vienu izīrētas no “Rīgas Lauvām”.

19 gadus vecā Monika Džigure savas sportiskās gaitas uzsākusi Inčukalnā, bet 2012. gadā pievienojās Virslīgas komandai “Ķekava”. Pēc salīdzinoši neizteiksmīgas sezonas uzbrucēja pārcēlās uz 1. līgas komandu “Rīgas Lauvas”, kur ātri vien uzmirdzēja. Vēl pēc gada Džigure ar 23 spēlēs gūtajiem 82 (59+23) punktiem palīdzēja savai komandai izcīnīt ceļazīmi uz Virslīgu, kur apliecinājusi sevi pēdējos divus gadus. Pērn Monika aizvadīja tikai astoņas spēles, tomēr tas neliedz būt vienai no rezultatīvākajām. Tāpat jāpiemin, ka talantīgā uzbrucēja ar pieciem vārtiem bija labākā vārtu guvēja 2016. gada pasaules U19 pasaules čempionātā.

Jau vasaras otrajā pusē “Lekrings” rindās debitēs arī Liliāna Jakovicka. Arī viņas ceļš bijis ļoti līdzīgs kā Monikai – pirmie soļi sperti Inčukalnā, tad došanās uz “Ķekavu” un pēdējie četri gadi “Rīgas Lauvās”. Jakovica lielāko karjeras daļu spēlējusi aizsardzībā, bet pērn piecas spēles sieviešu Virslīgā aizvadīja uzbrucējas postenī. Savā labākajā sezonā Liliāna 1. līgas čempionātā izcēlusies ar 30 (13+17) punktiem. Viņa pārstāvēja Latvijas U19 izlasi pasaules čempionātā Kanādā, tomēr ar rezultativitāti neizcēlās.

Sveicam mūsu pulkā, meitenes!