Cēsu Novada Dome FATPIPE

Rezultatīvā nedēļas nogalē piedzīvots zaudējums un izcīnīta uzvara

02.12.2019

20190208_LEK_LVD (13)Zaudējums papildlaikā pret “Lielvārde/Fatpipe” un uzvara pret  “Kurši/Ekovalis” ļauj “Lekrings” pacelties uz augsto 4. vietu turnīra tabulā.

Pirmājā trešdaļā pret “Lielvārde/Fatpipe” mājinieki sagādājā īstu vārtu birumu. “Lekrings” uzbrukums precīzi izcēlās 5 reizes, ar dubli atzīmējoties Kevinam Šmitam un Emīlam Dzalbam. Pretinieki spēja atbildēt ar diviem gūtiem vārtiem. Pēc neveiksmīgas pirmās trešdaļas, Raivi Puzuli viesu vārtos nomainīja Jānis Salcevičs. Nomaiņa izrādījās Lielvārdei veiksmīga, otrajā trešdaļā “Lekrings” pārspējot viesus vienu reizi, kamēr ar diviem gūtiem vārtiem viesi samazināja rezultāta starpību līdz 6:4. Noslēdzošajā trešdaļā komandas apmainījās gūtiem vārtiem, un, lai arī “Lekrings” vēl minūti prims spēles beigām atradās vadībā, viesi 20 sekundes līdz spēles beigām spēja panākt rezultāta izlīdzinājumu. Uzvarētāja noskaidrošanai nonākot līdz pagarinājumam, veiksmīgāki izrādījās viesi, minūti pēc iemetiena Jurim Gribustam izcīnot uzvaru “Lielvārdei”.

Skaitlis 7 izrādījās “Lekrings” nedēļas nogales laimīgais cipars. Arī “Kurši/Ekovalis” tika pārspēti 7 reizes, taču atšķirībā no iepriekšējās spēles, šoreiz tika izcīnīta uzvara. Lai arī “Lekrings” nonāca iedzinējos ar 0:2, ātri tika panākts izlīdzinājums, precīzi izceļoties Kevinam Šmitam un Jānim Rajeckim. Otrajā trešdaļā mājinieki veica izrāvienu spēlē, kuru nosargāja līdz pat spēles beigām. 3 gūti vārti, no kuriem vieni vairākumā, ļāva mājiniekiem iegūt komfortablu vadību prims noslēdzošās trešdaļas. Lai arī viesi centās panākt rezultāta izlīdzinājumu, mājinieki uz katru no diviem pretinieku precīzajiem raidījumiem atbildēja ar gūtiem vārtiem. “Lekrings” pēdējos vārtus gūstot ar metienu tukšos vārtus, tika pielikts punkts spēles rezultātam 7:4.

Rezultatīvākie “Lekrings” rindās pēc abām aizvadītajām spēlēm bija Kevins Šmits (5+1), Emīls Dzalbs (3+2), un Jānis Rajeckis (1+4).