ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE

Regulārā sezona noslēgta ar uzvaru pār līderiem

02.18.2018

_MG_8586Regulārās sezonas pēdējās kārtas spēlē “Lekrings” izbraukumā tikās ar līgas līdervienību “Lielvārde/Fatpipe”. Intrigas bagātā mačā izcīnīta uzvara ar 5:6 un pārtraukta 4 zaudētu spēļu sērija.

Pirmais periods pagāja “Lekrings” zīmē. Viesi regulāri apdraudēja mājinieku vārtus, kā arī teicami darbojās aizsardzībā, neļaujot pretiniekiem izvērsties uzbrukumā. Trešdaļas otrajā pusē, precīzi metot Tomam Rīsmanim un Pēterim Trekšem, “Lekrings” izdevās izvirzīties vadībā ar 0:2. Tāpat arī viesiem pārsvars izdarīto metienu ziņā, attiecīgi 4:9.

Otro trešdaļu “Lekrings” iesāka atrodoties skaitliskajā vairākumā. Tā realizēšanai pietika ar 12 sekundēm, cēsniekiem 3 vārtu pārsvaru panākot Artim Savinam. Turpinājumā gan, izmantojot “Lekrings” atrašanos mazākumā, kā arī veiksmīgāk spēlējot vienādos sastāvos, mājinieki divus vārtus atguva. Trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 2:3.

“Lielvārde/Fatpipe”, pēc otrajā periodā iegūtās iniciatīvas, turpinājā atspēlēšanos. Trešdaļas 6. minūtē mājiniekiem izdevās gūt trešos vārus un panākt izlīdzinājumu. Tas gan neietekmēja “Lekrings”, kas, apliecinot cīnītāju raksturu, turpinājumā 5 minūšu laikā guva trīs vārtus, kamēr mājinieki pievienoja vienus. Noslēdzošajās 4 spēles minūtēs mājinieki vienus vārtus atspēlēja, tomēr neizsķirtu panākt nespēja. “Lekrings” uzvara lieliskā cīņā ar 5:6 un ar iegūtiem 3 punktiem regulārais čempionāts noslēgts sestajā vietā.

Pēc pēdējās kārtas spēlēm noskaidrojoties izslēgšanas spēlēs iekļuvušajām komandām, par “Lekrings” pretinieku izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā kļuva “Rubenes” florbolisti.

“Lekrings” rindās rezultatīvākie spēlētāji ar 2 punktiem bija Artis Savins (2+0) un Pēteris Trekše (1+1). Par spēles labāko spēlētāju “Lekrings” sastāvā atzīts tika Kevins Šmits, kurš guva “Lekrings” uzvaru nesošos vārtus.

Kā, komentējot spēli atzina Trekše, tad otrajā trešdaļā Lielvārdei sākot spēlēt aktīvāk, “Lekrings” izjuta lielāku pretestību aizsardzībā un uzbrukumā, iepretim brīvākai un atraisītākai spēlai pirmajā periodā. Tas arī izskaidro rezultāta izlīdināšanos. Taču tieši komandas rakstura stiprums un neatlaidība bija noteicošais faktors uzvarētāja noskaidrošanā, uzsverot to kā “Lekrings” komandas trumpi kā šajā mačā, tā arī neatņemamu sastāvdaļu gaidāmajās izslēgšanas spēlēs.

Papildus, komentējot gaidāmās spēles pret Rubeni, Pēteris norāda, ka “Lekringam” pret Rubeni nekad nav bijušas garlaicīgas spēlēs, izslēgšanas spēļu mači vienmēr esot īpaši aizraujoši. Visumā, komanda ir gatava parādīt savu labāko spēli, līdz ar ko var droši teikt, ka neviena no spēlēm skatītājiem neliks vilties, gaidot izslēgšanas mačus pārliecināts ir Pēteris.

Izslēgšanas spēles “Lekrings” sāks ar divām spēlēm izbraukumā Kocēnos, kam sekos divas spēles Cēsīs. Sērijas pirmā spēle 24. februārī, kamēr otrā dienu vēlāk, 25.02. Tiekamies un atbalstam “Lekrings” Kocēnu sporta namā, šo sestdien, plkst. 18:00.