Cēsu Novada Dome FATPIPE

Pusfināla sērijā 1:1

03.29.2019

o_1d6nbkme2q9khf51bsp1s4st39ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sēriju ar uzvaru sāka “Lielvārde/Fat Pipe”, kas pagāšpiektdien savā laukumā ar 9:5 pieveica Cēsu “Lekringu”. Izšķirošo pārsvaru lielvārdieši ieguva vien pēdējā trešdaļā. Lielisku maču uzvarētāju rindās aizvadīja Juris Sandis Jēgers, kuram 4 (2+2) rezultativitātes punkti.

Cetutdaļfinālu abas  komandas pārvarēja ar vismazāko spēku patēriņu. Lielvārdiešiem pietika ar četriem mačiem, lai sezona noslēgtos Stalbes “Pārgaujai” (7:3, 4:3, 8:3, 7:5). Cēsnieki, tiekoties ar Liepājas komandu “Kurši/Ekovalis”, trešajā mačā piekāpās ar 4:6, bet pārējās četrās spēles svinēja uzvaru (9:3, 9:6, 9:2, 10:4).

Rezultātu jau 6.minūtē atklāja laukuma saimnieki – no labās malas cēsnieku vārtsargam netveramu metienu izdarīja Juris Sandis Jēgers – 1:0. Drīz vien lielvārdiešiem nācās spēlēt skaitliskajā mazākumā. Mājinieki šīs divas minūtes izturēja godam, bet uzreiz pēc tam ar vārtu guvumu izcēlās cēsnieks Jorens Malkavs – 14.minūtē rezultāts kļuva neizšķirts (1:1). Neizšķirts uz rezultātu tablo bija arī pēc pirmā perioda (2:2), bet jāpiebilst, ka mājinieki vēl divas reizes cīnījās skaitliskajā mazākumā. Cēsniekiem arī otros vārtus guva Jorens Malkavs, bet Lielvārdes komandā ar vārtu guvumu izcēlās Niks Blumfelds. Arī otrajā trešdaļā abas vienības guva pa diviem vārtiem (4:4), turklāt laukuma saimniekiem divas reizes nācās atspēlēties. Zināms lūzuma punkts bija pēdējā perioda pirmajās trijās minūtēs, kad “Lielvārde/Fat Pipe” guva divus vārtus pēc kārtas, izvirzoties vadībā ar 6:4. Viesi gan vēl samazināja reuzltāta starpību līdz minimumam (5:6), bet mača pēdējās četras minūtes ļoti pārliecinoši aizvadīja mājinieki, gūstot vēl trīs vārtus un svinot uzvaru ar 9:5. Sērijā līdz vienas komandas četriem panākumiem vadībā ar 1:0 izvirzījās “Lielvārde/Fat Pipe”.

IMG_7902Otrajā spēlē rezultātu atklāja Lielvārdes florbolisti – 1:0, jau 4.minūtē precīzs metiens padevās Sandim Mihailovskim. Laukuma saimnieki ar atbildi nekavējās – jau 12.minūtē vadībā ar 2:1 izvirzījās “Lekrings”, pa golam Kevina Šmita un Jorena Malkava rēķinā. Otrajā trešdaļā abas vienības apmainījās vārtu guvumiem. Vispirms lielvārdietis Sandis Juris Jēgers atjaunoja neizšķirtu (2:2), bet pēc cēsnieka Pētera Trekšes vārtu guvuma, spēlējot skaitliskajā vairākumā, vadību atguva “Lekrings” – 3:2. Arī pēdējā periodā fiksēti tikai divi vārtu guvumi. 45.minūtes sākumā lielvārdietis Artūrs Skadiņš panāca 3:3, bet piecas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām Lielvārdes florbola audzēknis Artis Savins, kurš jau vairākus gadus pārstāv Cēsu komandu, guva, kā vēlāk izrādījās savas komandas uzvaras vārtus – 4:3. Visi lielvārdiešu centieni atspēlēties palika bez rezultāta, sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām atkal ir paritāte – 1:1.

Neviens no abu komandu florbolistiem šajā mačā neguva vairāk par vienu rezultativitātes punktu. Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Kristians Miezītis, kurš vārtu gūšanā nepiedalījās. Par labāko starp lielvārdiešiem atzina vārtsargu Jāni Salceviču, kurš atvairīja 19 no 23 pretinieku metieniem. Interesanti, ka Cēsu komandas vārtsargam Markusam Plūdumam vajadzēja tikt galā ar tieši tikpat lielu skaitu metienu.

Sērija turpināsies šajā nedēļas nogalē – sestdien Lielvārdē, bet svētdien Cēsīs.

avots: sportacentrs.com