Cēsu Novada Dome FATPIPE

Pusfinālā – septītā spēle

04.09.2019

2 (4)Pusfināla sērijas sestā spēle Cēsu sporta kompleksā sākās ar “Lielvārdes/Fat Pipe” aktīviem uzbrukumiem, bet vismaz cīņas sākumā vārtus guva tikai “Lekringa” florbolisti. Pirmo desmit minūšu laikā pa golam iemeta Kārlis Bulmeisters, Emīls Dzalbs un Kaspars Lisovskis, izvirzot mūsējos vadībā ar 3:0. Tieši pirmā perioda vidū lielvārdiešu nulli no rezultātu tablo ar caurgājienu savā stilā nodzēsa Toms Akmeņlauks (1:3), bet 14.minūtē nepaveicās, jo bumbiņu ievirzījām paši savos vārtos – 2:3. Tikai vienu vārtu pārsvars “Lekringam” bija arī pirms otrās trešdaļas – 4:3. Otrā perioda laikā tika gūti tikai vieni vārti – 36.minūtē pieredzējušais viesu aizsargs Kaspars Mudelis panāca izlīdzinājumu – 4:4. Pēdējā trešdaļā divas reizes vadībā izvirzīj;as lielvārdieši (5:4 un 6:5), bet cēsniekiem abos gadījumos izdevās atspēlēties – 5:5 un 6:6. Sesto golu Cēsu komandas uzbrukuma līderis Emīls Dzalbs guva 59.minūtē, kad Markuss Pļudums jau bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju. Pagarinājuma 3.minūtes sākumā lielvārdiešiem padevās ātrs pretuzbrukums, kura laikā cēsnieku vārtsargs Markuss Plūdums vēl paspēja atvairīt Nika Blumfelda raidīto bumbiņu, bet pret Aivja Kusiņa sitienu ar vienu roku jau bija bezspēcīgs, sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts pēdējo reizi kļuvis neizšķirts – 3:3.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma izšķirošo vārtu autors Aivis Kusiņš, Par labāko starp cēsniekiem atzina vienu golu iemetušo Pēteri Trekši, bet pa diviem vārtiem guva Emīls Dzalbs un Kārlis Bulmeisters.

Sērijas septītā un izšķirošā spēle notiks šovakar, 10,aprīlī Lielvārdes novada sporta centrā.

avots: floorball.lv