Cēsu Novada Dome FATPIPE

Pusfinālā arī šonedēļ “līdzīgi”.

04.01.2019

IMG_7785Pusfināla sērijā starp “Lekringu” un “Lielvārde Fatpipe” sestdien sērijas trešā spēle notika Lielvārdē, un  uzvaru svinēja cēsnieki, bijām pārāki ar 5:2, sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām pirmo reizi izvirzoties vadībā – 2:1.

Šobrīd atkal atjaunojies līdzsvars – 2:2.
Vakardien abas sāncenses spēkojās Cēsu sporta kompleksā, kur lielvārdieši maču sāka ar trim gūtiem vārtiem (3:0), bet pēc tam šo pārsvaru spēja nosargāt un svinēt panākumu ar 7:5. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 4 (1+3) punktiem bija Juris Gribusts. Mājiniekiem ar diviem gūtiem vārtiem Emīls Dzalbs.

Vēl viens zaudējums Lielvārdei būtu līdzvērtīgs katastrofai, jo abas pretinieces ir spēkos līdzvērtīgas. Acīmredzot tieši šī iemesla dēļ, viesi jau no pirmajām cīņas sekundēm uzņēmās iniciatīvu, kas pirmo 15 minūšu laikā arī deva augļus – trīs vārtu guvumus. Pa golam Markusa Plūdumuma sargātajos vārtos iemeta Sandris Virsnītis, Niks Blumfelds un Rūdis Žukelis (3:0). “Lekrings” pāris minūtes pirms pirmā pārtraukuma spēja atbildēt ar Emīla Dzalba golu – 1:4. Otrās trešdaļas vidū laukuma saimnieki rezultāta starpību samazināja līdz minimumam (3:4), bet tad četru minūšu laikā lielvārdieši guva vēl trīs vārtus (7:3), piespiežot pretiniekus izdarīt vārtsarga maiņu. Pēdējā periodā cēsnieki divus vārtus atguva, tomēr uzvaru ar 7:5 svinēja “Lielvārde/Fat Pipe”. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts atkal kļuvis neizšķirts – 2:2.

Sērijas piektā spēle notiks 6. aprīlī pulksten 18.00 Lielvārdē.
Sestā spēle – šo svētdien, plkst. 17:00 Cēsu Sporta Kompleksā.

avots: sportacentrs.com