ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

Pirmā spēlē Kurzemes tūrē nes uzvaru

11.03.2019

7 (20)

Sestdienā Lekrings devās izbraukumā uz Liepāju, kur aizvadīja pirmo no divām šīs nogales spēlēm pret Liepājas Kurši/Ekovalis. Sīvā cīņā tika izcīnīta uzvara 4:3, uzvaras vārtus gūstot tikai pēcspēles metienos.

Komanda šai cīņai bija cītīgi gatavojusies visas nedēļas garumā. Pēdējo reizi Lekrings aizvadīja spēles pret liepājniekiem aizvadītās sezonas ceturtdaļfinālā, kad ar pārliecinošu un rezultatīvu spēli izcīnija uzvaru sērījā 4:1. Taču tas nenozīmē, ka Lekrings pretinieku novērtēja par zemu – spēles pret šo komandu vienmēr ir bijušas straujas un emociju pilnas. Sagatavošanās procesā tika ņemts vērā, ka Kuršu rindas šogad ir pastiprinājis viens no Elvi līgas līderiem -Toms Akmeņlauks -, kā arī Lekrings bijušais vārtsargs Normunds Krūmiņš, kurš gan šajā spēlē vārtos nestājās.

Spēle noritēja ļoti līdzīgā manierē, komandām apmainoties ar vārtu guvumiem visas spēles garumā. Pirmajā periodā vārtus neguva neviena no komandām, taču nākamajos divos periodos katra vienība guva pa 3 vārtiem. Divus no tiem Lekrings rindās guva komandas jaunpienācējs Krišs Treimanis (#37). Pamatlaikam un papildlaikam noslēdzoies ar neizšķirtu rezultātu, spēles liktenis tika izšķirts “bullīšos”. Lekrings vārtos nevainojami darbojās Markuss Plūdums(#1), kurš atvairīja visus no pretinieku metieniem; Lekrings uzvaru nesa Rūda Jermacāna (#14) un Jorena Malkava (#17) precīzie vārtu raidījumi.

Par komandas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Krišs Treimanis (2+0), kurš pēc spēles saka: “Par savu personīgo sniegumu daudz nevaru komentēt; ir prieks, ka varu palīdzēt komandai šādās cīņās. Savā maiņā jūtos ērti un pamazām sāku iespēlēties jaunajā sastāvā. Kopumā varētu teikt, ka spēle varēja izvērsties citādāk, jo pieļāvām pietiekami daudz tehniskos brāķus, kas ļāva pretiniekiem iziet arī ātrajos pretuzbrukumos. Vairumu no tiem gan izdevās veiksmīgi apslāpēt. Gana daudz kļūdas pieļāva arī pretinieki, un mums izdevības gūt vairāk vārtu netrūka, taču momentu realizācija pievīla. Kopumā, protams, ir prieks par uzvaru, taču loģiski būtu lielāks gandarījums par 3 punktiem tabulā.”

Lekrings izbraucienu turpinās Talsos svētdienas 18.00, kur stāsies pretī Talsu NSS/Krauzers.