Sponsori

Cēsu Novada Dome FATPIPE

Pēdējo sekunžu neveiksme un zaudējums cīņā ar “Ķekavu”

02.12.2018

LEKOGR (67)Svētdien, regulārās sezonas pēdējā spēlē savā laukumā, “Lekrings” uzņēma “Ķekavu”. Pēc piedzīvotiem trim zaudējumiem iepriekšējās spēlēs, “Lekrings” devās cīņā, lai neveiksmju sēriju pārtrauktu. Mājiniekiem paveicot aizraujošu atspēlēšanos mača pēdējā trešdaļā, sāpīgs zaudējums spēlēs noslēdzošajās sekundēs.

Spēlē pirmie vadībā, ar divu vārtu pārsvaru, izvirzījās “Ķekvakas” florbolisti. Mājinieki atbildi parādā nepalika, un pēc minūtes Kevins Šmits mājinieku labā vienus vārtus atspēlēja. Komandām aizvadot līdzvērtīgu spēli cīņas un metienu (7:7) ziņā, trešdaļa noslēdzās ar 1:2

Otro trešdaļu mājinieki iesāka ar gūtiem vārtiem, rezultāta izlīdzinājumu panākot Pēterim Trekšem. Pārsvaru spēlē, uzbrūkot biežāk, ieguva “Lekrings” florbolisti. Par spīti “Ķekavas” diviem noraidījumiem un mājinieku pārsvaru izdarītajos metienos (10:8), trešdaļas laikā “Lekrings” izvirzīties vadībā neizdevās.

“Ķekavas” komandas trīs gūti vārti trešās trešdaļas pirmajā pusē uz noslēdzošajām minūtēm iedzina stūrī cēsniekus. Vēloties izcīnīt uzvaru savu skatītāju priekšā, “Lekrings” uzsāka mērķtiecīgu atspēlēšanos. Neilgi pēc mājinieku pieprasītā 30 sekunžu pārtraukuma, rezultāta starpību līdz diviem vārtiem samazināja Gints Bērtulis. Neskatoties uz noraidījumu “Lekrings” sastāvā, Kasparam Lisovskim izdevās veiksmīgi gūt vārtus spēlējot četratā pret pieciem un samazināt rezultāta starpību līdz minimumam. Iegūtajai iniciatīvai dzenot uz priekšu “Lekrings”, vien 3 minūtues līdz trešdaļas beigām izlīdzinājumu, cīnoties vārtu priekšā, panāca Kaspars Bernāts. Tomēr Iegūtās cerības uz uzvaras panākšanu ja ne pamatlaikā, tad papildlaikā, izdzēsa “Ķekava”, 12 sekundes pirms trešdaļas beigām gūstot 6. vārtus. Atlikušais laiks bija par maz, lai “Lekrings” rezultātu izlīdzinātu, līdz ar ko spēle noslēdzās ar sāpīgumu zaudējumu 6:5.

Pēc aizvadītajām 21 spēlēm, ar 32 punktiem “Lekrings” turnīra tabulā ieņem 6. vietu, par diviem punktiem atpaliekot no 5. vietas īpašnieces FBK “Valmiera”, kā arī par tik pat apsteidzot 7. vietā esošo “Talsu NSS/Krauzers”. “Lekrings” regulārās sezonas galīgā vieta turnīra tabulā un pretinieks izslēgšanas spēlēs izšķirsies pēdējās kārtas spēlē.

Rezultatīvakais spēlētājs “Lekrings” sastāvā ar 2 (1+1) bija Kevins Šmits. Spēles labākā spēlētāja gods Artim Savinam.

Regulārās sezonas noslēdzošo spēli “Lekrings” aizvadīs 17. februārī, izbraukumā spēkojoties ar “Lielvārde/Fatpipe”.