Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

Nedēļas nogalē uzvara izcīnīta vienā no divām spēlēm

01.12.2020

Šajā nedēļas nogalē Lekrings aizvadīja divas spēles – vienu izbraukumā Irlavā, bet otru Cēsīs, kad kā viesi tika uzņemti pašreizējie Virslīgas čempioni – Lielvārde/Fatpipe.

Sestdiena, 11. janvāris, Irlava/Avant – Lekrings

MB1_2388

Izbraukuma spēlē Irlava/Avant otro reizi šajā sezonā pārsteidza cēsiniekus, izcīnot uzvaru spēles pagarinājumā. Atceroties sezonas sākumu, kad Lekrings uzņēma irlaviešus mājas zālē, viesi uzvaras vārtus guva 5 minūtes pirms spēles pamatlaika beigām. Oktobrī spēle beidzās ar rezultātu 4:3, Irlavai no Cēsīm aizbraucot ar 3 punktiem turnīra tabulā. Šajā sestdienā, Lekrings bija apņēmības pilni šos punktus atgūt, dodoties izbraukuma spēlē.

Otrajam spēles periodam beidzotes ar rezultātu 4:2 cēsinieku labā, šķita, ka līdz iecerētajam mērķim vairs nebūs jāsniedzas tālu. Taču, neizmantoto vairākumu un paviršās spēles aizsardzībā dēļ, pretiniekiem izdevās panākt neizšķirtu 4:4, ievadot spēli pagarinājuma piecās minūtēs. Abām komandām apmainoties ar metieniem uz katriem vārtiem, punktu spēlei lika Irlavas vienība vien 30 sekundes pirms spēles pagarinājuma beigām. Irlava svin uzvaru ar rezultātu 5:4 OT un 2 punktus turnīra tabulā, kamēr Lekrings mājās atveda vienu punktu.

Šajā spēlē par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Jānis Rajeckis #19, taču rezultatīvākais spēlētājs bija Kevins Šmits #62, kurš guva trīs vārtus (3+0). Viņš par spēli komentē: “Šķiet, nedēļas garumā šai spēlei bijām gatavojušies cītīgi, jo ļoti negribējām piedzīvot otru zaudējumu pret līgas jaunpienācējiem. Irlavas komanda piedāvā citādāku florbolu – tādu, kādu Virslīgā parasti neredzam. Viņi spēlē vienkārši, taču ar lielu cīņassparu, kam šoreiz nespējām adaptēties, kā dēļ arī piedzīvojām zaudējumu.”

Svētdiena, 12. janvāris, Lekrings – Lielvārde/Fatpipe

o_1dudlo6bj15vmpa10oll2nvu2p

Atpūtas brīdis komandai pēc aizvadītas spēles izbraukumā bija pavisam īss – nākamā spēle tika aizvadīta jau nākamajā dienā, kad Cēsīs viesojās Lielvārde/Fatpipe.

Spēles pret lielvārdiešiem vienmēr ir bijušas aizraujošas, jo laukumā tiekas divas augsta līmeņa komandas. Jāatcerās, ka tieši šie pretinieki pagājušajā gadā Lekringam liedza cīņu par zeltu lielajā finālā, Lekringam piekāpjoties izslēgšanas spēļu kārtas 7. spēlē.

Šajā sezonā Lielvārde/Fatpipe ir piedzīvojuši sastāva pārmaiņas, kas zināmā mērā atspoguļojas arī viņu sniegtajā rezultātā. Pirms šīs spēles Lielvārdei 16 spēlēs kopā bija gūts 31 punkts, kamēr Lekringam 15 spēlēs – 34 punkti. Sezonas sākumā, abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē, cēsinieki guva uzvaru mazrezultatīvā spēlē ar rezultātu 3:2.

Spēle Cēsīs tika iesākta līdzīgā manierē – pēc pirmās trešdaļas Lekrings bija izvirzījies minimālā vadībā ar 1:0, un tā vien šķita, ka gaidāma vēl viena mazrezultatīva un līdzīga cīņa. Taču otrajā trešdaļā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem un trešdaļu Lekrings noslēdza ar joprojām minimālu pārsvaru 4:3. Trešajā trešdaļā labu sniegumu rādīja Kevins Šmits #62, kurš piecu minūšu laikā guva trīs vārtus jeb hat-trick. Ar vēl vienu realizētu soda metienu Jāņa Rajecka #19 izpildījumā un Kevina Šmita ceturajiem vārtiem, Lekrings spēles izskaņā bija guvuši jau deviņus vārtus, lielvārdiešiem rezultatīvi “atbildot” tikai vienu reizi. Tā spēle tika noslēgta ar pārliecinošu 9:4, Lekringam nostiprinot turnīra līdera pozīciju.

Ar augstu rezultivitāti šodreiz izcēlās Andris Rajeckis #23 (2+3). Kevinam Šmitam šajā spēlē 4 vārti, kas nozīmē viņa nedēļas nogales bilance ir 7 gūti vārti. Par spēli pret Lielvārde/Fatpipe Kevins atzīst: “Kaut kādā mērā varētu teikt, ka veiksme bija mūsu pusē; Pretinieku vārtos veiksmīgi sakrita dažas bumbas, kas bija negaidīti. Tāpēc arī spēles rezultāts ir pārliecinošs, taču pati spēle laukumā bija līdzīga. Domāju, ka Lekrings un Lielvārdes komandas ir ļoti līdzīgas satāva ziņā – ir gana daudz jaunie spēlētāji, bet viņi ir pietiekami prasmīgi un labi tiek līdzi pieredzējušākiem spēlētājiem.”

Nākamajā nedēļas nogalē Lekrings aizvadīs vienu spēli – izbraukumā pret Bausku. Spēle notiks sestdien. 18. janvārī plkst. 18.00.