ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

Mazrezultatīvā cīņā uzvara pār pērno čempioni

10.07.2019

o_1crg0v3jne6vq62pm01gqj1lif36Svētdienas vakarā Lekrings devās izbraukuma spēlē, kurā stājās pretī aizvadītās sezonas čempionei “Lielvārde/FatPipe”. Spēle pulcēja kā Lielvārdes, tā arī Cēsu komandu fanus, kuriem bija iespēja vērot īpaši sīvu un līdzīgu cīņu. Lekringam motivācija tālu nebija jāmeklē, atceroties, ka Lielvārdes vienība pērnajā sezonā izslēgšanas kārtas 7. spēlē liedza komandai cīnīties par zelta medaļām lielajā finālā.

Trešajā periodā gūtie divi vārti nodrošināja komandas uzvaru ar rezultātu 3:2. Spēles mazo gūto vārtu skaitu var skaidrot ar precīzo vārtsargu spēli abās komandās. Attiecīgi, par Cēsu vienības labāko spēlētāju tika atzīts Ričards Stivriņš (#29), kurš atvairīja 14 no 16 pretinieku izdarītajiem metieniem.

Ričards ir priecīgs kā par savu, tā arī komandas kopējo veikumu. Viņš saka, ka “komanda uz laukuma izskatījās droši un stabili. Lai arī spēles sākumā ātri zaudējām pirmos vārtus, neatdevām iniciatīvu pretiniekiem. 3. perioda sākumā spējām atspēlēties no negatīva rezultāta, kas parāda komandas pārliecību par saviem spēkiem.”

Komandas uzvaras vārtus nesa brāļi Andris un Jānis Rajecki. Šajā spēlē vairāk pa vienu rezultivitātes punktu neviens spēlētājs neguva.

Nākamo spēli Lekrings aizvadīs Cēsīs 12. oktobrī plkst. 17.00 pret Elvi flobola līgas jaunpienācēju – Irlava/Avant.