Cēsu Novada Dome FATPIPE

Mazais fināls: spēlsim par trešo vietu

04.10.2019

davisSpēli starp “Lielvārde/Fat Pipe” un Cēsu “Lekringu”, kas trešdien norisinājās Lielvārdes novada sporta centrā, droši varētu dēvēt par mazo Superfinālu, jo tās likme bija vismaz sudraba medaļas, kā arī iespēja turpināt cīņu par čempionu kausu. Banku paņēma lielvārdieši, kuri pusfināla sērijas septītajā mačā bija pārāki ar 5:2
Lielvārdes novada sporta centrā, kas šosezon tādu līdzjutēju pieplūdumu vēl nebija pieredzējis (500 skatītāju), notika “būt vai nebūt” spēle. Pretinieki sērijas septīto cīņu sāka bez liekas izlūkošanas, tiesa, metienu pa vārtiem, kā jau duelī ierasts, nebija pārāk daudz. Ļoti svarīgi bija, kurai komandai izdosies  atklāt rezultātu. Tikai 17.minūtē to izdarīja lielvārdieši, Jura  Jēgera personā – 1:0. Tieši pēc minūtes viņa komandas biedrs Rūdis Žukelis mājinieku pārsvaru jau dubultoja – 2:0. 37.minūtē, kad “Lekrings” cīnījās skaitliskajā mazākumā, vārtus izdevās gūt mūsu komandas uzbrukuma līderim Pēterim Trekšem (1:2), tomēr jau aiznākamajā minūtē Toms Akmeņlauks atjaunoja divu vārtu pārsvaru (3:1). Pēdējās trešdaļas vidū lielvārdiešu Ervīna Torstera un Nika Blumfelda vārtu guvumi pratiski izšķīra cīņas likteni. Pamatlaika pēdējā minūtē ar golu vēl pamanījās  izcelties Kristiāns  Miezītis – 2:5, bet tas bija tikai neliels gandarījuma plāksteris.

“Lielvārde/Fat Pipe” uzvarēja ar 5:2, bet pusfināla sērijā izrādījās pārāki ar 4:3.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts Toms Akmeņlauks, kurš šajā mačā izcēlās ar 2 (1+1) punktiem. Divas rezultatīvas piespēles Antona Žuka kontā. Par labāko starp cēsniekiem atzina aizsargu Dāvi Vilderu.

Jau sestdien notiks šīs sezonas svarīgākās spēles “Arēnā Rīga”.
Pulksten 16.15 “Lekrings” mačā par bronzas medaļām krustos nūjas ar “Talsu NSS/Krauzers”.

avots: floorball.lv