Palīdz

Cēsu Novada Dome

Mājās pārspēti čempioni “Betsafe/Ulbroka”

11.27.2017

_MG_9155Pēc vakardien gūtās neveiksmes, šīs dienas spēli pret “Betsafe/Ulbroka” “Lekrings” sāka īpaši aktīvi, kas atalgojās ar ātru vārtu guvumu trešdaļas ievadā. Līdz ar nospēlētām 34 sekundēm, pēc Toma Rīsmaņa piespēles mājinieku pirmos vārtus guva Pēteris Trekše. “Lekrings” mērķtiecīgi darbojoties uzbrukumā, tika nopelnītas iespējas spēlēt skaitliskajā vairākumā. Neskatoties uz bīstamām izspēlēm komandas izpildījumā, vairākumus izmantot neizdevās. Rezultātam nemainoties, pirmā trešdaļa noslēdzās ar 1:0 mājinieku labā.

“Lekringam” saņemot noraidījumu otrās trešdaļas sākumā, skaitlisko pārsvaru izmantoja “Betsafe/Ulbroka” rezultātu izlīdzinot. Turpinājumā izvērtās gana asa un fiziska cīņa abu komandu izpildījumā. Nevienai komandai nespējot gūt vārtus, trešdaļa noslēdzās ar neizšķirtu 1:1.

Spēlei atsākoties pēc pārtraukuma, vēlreiz ātrus vārtus guva “Lekrings”. Izmantojot Pētera Trekšes piespēli, bumbiņu vārtos raidīja Jānis Melderis. Nedaudz vairāk kā pēc minūtes, “Lekrings” ofensīva uzbrukumā tika atalgota atkārtoti. Pēc Toma Rīsmaņa piespēles otro reizi spēlē rezultatīvi meta Pēteris Trekše, izvirzot “Lekrings” vadībā ar 3:1. Tomēr iegūto pārsvaru nosargāt neizdevās. Turpmākajā laikā viesiem rezultātu izlīdzinot tika panākts spēles pagarinājums.

Pagarinājumam noslēdzoties bez vārtu guvumiem, spēles iznākums tika izšķirts pēcspēles metienu sērijā. “Lekrings” rindās precīzi metot Laurim Zaicevam un Gintam Bērtulim, kā arī Normundam Krūmiņam atsargājot 4 no 6 pretinieku metieniem, komanda savu skatītāju priekšā svinēja uzvaru pār aktuālajiem čempioniem.

“Lekrings” rindās labākā spēlētāja gods Laurim Zaicevam, bet ar trim punktiem atzīmējās Pēteris Trekše.

Pēc priekšā esoša trīs nedēļu pārtraukuma, “Lekrings” nākamās spēles 16. un 17. decembrī pret “OGRES VILKI” un “Rubeni”.