Palīdz

Cēsu Novada Dome

Mājās pārliecinoši apspēlēti “Ogres Vilki”

12.17.2017

1` (15)Sestdienas spēlē savā laukumā “Lekrings” uzņēma līgas vājāko komandu “Ogres vilki”. Spēle pagāja ar ievērojamu mājinieku komandas pārsvaru, ko apliecina arī rezultāts 12:2.

Jau ar pirmajām spēles minūtēm “Lekrings” ieguva izteiktu pārsvaru uzbrukumā un periodam noslēdzoties apliecināja favorītes statusu. Pirmo periodu komanda iesāka ar 4 gūtiem vārtiem. Rezultatīvi izcēlās Pauls Erenbots (Lauris Zaicevs), Jorens Malkavs (Toms Rīsmanis), Dāvis Vilders (Aleksandrs Abramovs) un Emīls Dzalbs (Toms Rīsmanis).

Otrajā trešdaļā “Lekrings” nospiedošam pārsvaram turpinoties, turpināja pieaugt arī rezultāta starpība. Komandas labā vārtus guva Lauris Zaicevs (Aleksandrs Abramovs), Pēteris Trekše un Pauls Erenbots (Lauris Zaicevs). Pēc diviem periodiem iegūts stabils pārsvars ar 7:1.

Uzņemto tempu“Lekrings” turpināja arī noslēdzošajā periodā. Iegūto vadību palielināja Aleksandrs Abramovs (Kevins Šmits), Emīls Dzalbs (Jorens Malkavs), Pēteris Trekše (Kaspars Bernāts), Kevins Šmits (Lauris Zaicevs), Emīls Dzalbs (Jānis Melderis).Savu līdzjutēju priekšā izcīnīta šīs sezonas pārliecinošākā uzvara ar 12:2.

Ar četriem (1+3) punktiem izcēlās Lauris Zaicevs, kamēr trīs (3+0) punkti Emīlam Dzalbam. Zīmīgi pirmie vārti Latvijas florbola Virslīgā komandas jaunākajam spēlētājam Jorenam. Šīs spēlēs vērtīgākā spēlētāja gods Dāvim Vilderam.