ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE

“Lielvārde/Fatpipe” sagādā trešo zaudējumu pēc kārtas

11.05.2018

VsLVD

Pirmajā no četrām spēlēm novembra mēnesī, “Lekrings” sestdien viesos tikās ar “Lielvārde/Fatpipe”. Sīvā cīņā “Lekrings” piedzīvots 3. zaudējums pēc kārtas.

“Lekrings” spēli iesāka ierastajā sastāvā, vārtos stājoties Markusam Plūdumam. Pirmā trešdaļa gan pagāja izteiktā mājinieku zīmē. Ar aktīvu spēli “Lielvārde” spēja izprovocēt viesus uz noteikumu pārkāpumiem, līdz ar to biežāk apdraudot “Lekrings” vārtus. Kamēr cēsnieku metieni pretinieku vārtu tīkliņu neatrada, mājinieki savas iespējas garām nelaida, realizējot 2 no 8 metieniem. Turpinājumā “Lekrings” spēja pārņemt cīņas gaitu, tomēr ar vārtu realizāciju joprojām nesekmējās. Viesiem uzlabojot gan spēles disciplīnu, gan spēli uzbrukumā, tika regulāri apdraudēti “Lielvārdes” vārti. Tikai pateicoties mājinieku vārtusarga teicamajai spēlei “Lekringam” neizdevās rezultāta starpību samazināt. Viesiem turpinot neatlaidīgi doties uz priekšu, trešās trešdaļas vidū Pēteris Trekše guva “Lekrings” pirmos vārtus, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Taču negaidīta bija mājinieku atbilde, atgūstot divus vārtus vien minūtes laikā, panākot 4:1. “Lekrings” cerības uz uzvaru gan nebija gaisušas, jo 5 minūtes pirms trešdaļas beigām otros vārtus guva Kaspars Bernāts. Mērķtiecīgi cenšoties panākt rezultāta izlīdzinājumu, noslēdzošās 3 minūtes “Lekrings” pavadīja spēlējot 6 vīru sastāvā. Izturot viesu spiedienu, mājiniekiem izdevās nosargāt iegūto divu vārtu pārsvaru. Spēle noslēdzās mājiniekiem izcīnot uzvaru ar 4:2.

Par labāko spēlētāju “Lekrings” sastāvā tika atzīts Kevins Šmits. Pēc 7 aizvadītām spēlēm, ar iegūtiem 8 punktiem, “Lekrings” ieņem 8. vietu turnīra tabulā, par 6 atpaliekot un 1 punktu apsteidzot attiecīgi 7. vietas īpašniekiem “SK Pārgauja”, un 9. vietā esošos  “FBK Valmiera”.

Nākamās spēles “Lekrings” 16. un 17. novembrī, spēkojoties ar jau minētajām komandām. Piektdien mājās tiks uzņemti Valmieras florbolisti, bet sestdien – spēle pret “SK Pārgauja”.

Kategorijas: Uncategorized