Sponsori

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

Lielais florbols Cēsīs atgriežas ar spēli pret Kocēnu “Rubeni”

12.14.2016

IMG_4691    Sestdien, 17. decembrī, pēc mēnesi garas pauzes Cēsīs atgriežas ELVI florbola līga ar Vidzemes derbiju, kurā tiksies “Lekrings” un Kocēnu “Rubene”. Esi klāt un atbalsti savējos!

Pēdējo mājas spēli savu skatītāju priekšā cēsnieki aizvadīja 12. novembrī, kad ar 6:2 apspēlēja “Talsi/Irlava”, bet nedēļu vēlāk izbraukumā tikai mača izskaņā nokārtoja uzvaru 8:3 pret “Rīgu”. Mazliet vēlāk, no 3. līdz 11. decembrim, Rīgā norisinājās pasaules čempionāts florbolā, tāpēc starptautiskā turnīra dēļ tika apturētas sacensības ELVI līgā.

Atsākoties čempionātam, jau pirmajā mačā Cēsu “Lekringu” sagaida nopietns pārbaudījums – cīņa ar Kocēnu “Rubeni”. Šis duelis, ko florbola aprindās izsenis sauc arī par Vidzemes derbiju, allaž bijis aizraujošs un grūti prognozējams. Apliecinājums tam bija arī pērnā sezona, kad abas komandas tikās ceturtdaļfinālā, bet uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešams maksimālais (septiņu) spēļu skaits. Izšķirošajā mačā “Lekrings” svinēja uzvaru ar 6:1 un sērijā kopumā ar 4:3, iekļūstot ELVI līgas pusfinālā.

Šosezon komandām šī būs jau otrā tikšanās reize, bet Latvijas čempionātos jau 38. spēkošanās Cēsīs. Līdz šim veiksmīgāki bijuši cēsnieki, kas tikuši pie 24 panākumiem, 11 reizes izbraukumā uzvaru izcīnījuši “Rubene”, bet divreiz fiksēts neizšķirts. Šīs sezonas pirmā apļa mačā Kocēnos ar minimālu 5:4 uzvaru svinēja “Lekrings”.

Aizvadītajos 11 mačos “Rubene” tikusi pie 14 punktiem un ELVI līgas tabulā ieņem septīto vietu. Jau ierasti komandas rezultatīvāko spēlētāju galvgalī ir Atis Stepāns ar 19 (8+11) punktiem. Viņam uz papēžiem min pērnās sezonas atklājums Ārnijs Kuratņiks ar 18 (8+10). Tikmēr cēsnieku nometnē ar 20 (9+11) punktiem līderis ir Andris Rajeckis, bet labākais rezultatīvo piespēļu dalītājs Andris Malkavs ticis pie 19 (7+12).

Esi klāt un atbalsti savējos!