Atbalsta

VENDEN FATPIPE

Palīdz

Cēsu Novada Dome

“Lekrings” vīri nākamnedēļ dosies uz jubilejas “Czech Open”

08.03.2017

5 (7)Nākam otrdien Cēsu “Lekrings” vīri dosies garajā ceļā uz pasaules elitārāko vasaras florbola turnīru – “Czech Open”!

Čehijas galvaspilsētā Prāgā ikgadēji notiekošais “Czech Open” ir pasaules vecākais un prestižākais florbola vasaras turnīrs.  Ar četru dienu (10-14. augusts) garām sacensībām šogad turnīrs atzīmēs savu 25. jubilejas reizi.

Jaunā galvenā trenera Andra Malkava vadībā komanda jau no jūlija sākuma gatavojas ELVI florbola līgas 2017./2018. gada sezonai. Sagatavošanas ciklā komanda piedalīsies “Czech Open”, lai iespēlētu jauno sastāvu un iegūtu starptautisko spēļu pieredzi. Sākotnēji cēsnieki bija iecerējuši spēlēt elites grupā, tomēr neilgi pirms turnīra sākuma pārcēluši savu dalību pro grupā, kas pēc spēka ir otrā spēcīgākā.

“Czech Open 2017” organizatoru izlozē noskaidrojies, ka “Lekrings” spēlēs F grupā. Šogad cēsniekiem pretī stāsies zviedru Allsvenskan komanda “Malmö FBC”, čehu Augstākās līgas vienība “FBC Česká Lípa”, kā arī Čehijas 1. līgas čempionāta dalībnieki “Start 98 Praha-Kunratice”.

Turnīra pirmajā dienā ceturtdien jau 11:40 pēc vietējā laika gaidāma cīņa pret “Malmö”. Pēc īsas atelpas 16:20 “Lekrings” mērosies spēkiem ar “FBC Česká Lípa”. Tikmēr piektdienas agrajā spēlēs, kas sāksies jau pulksten 8:00, cēsnieki dosies laukumā pret “Start 98 Praha-Kunratice”. Atkarībā no ieņemtās vietas apakšgrupā komandas noskaidros savus pretiniekus tālākajās cīņās.

Arī pirms gada “Lekrings” spēlēja “Czech Open” pro grupā. Koamnda turnīra pirmo fāzi aizvadīja pārliecinoši un no grupas izgāja kā pirmie. Astotdaļfinālā pretī stājās Čehijas U19 izlase, kurus izdevās pieveikt ar 4:3. Cīņā par medaļām liktenīgs izrādījās ceturtdaļfināls, kurā cēsnieki ar 2:4 atzina nākamo čempionu un Andra Rajecka nākamo klubu “Floorball Thurgau”.

Jau tuvākajās dienās būs zināms galīgais komandas sastāvas dalībai Prāgā notiekošajā turnīrā, taču jau tagad ir skaidrs, ka “Lekrings” rindās būs vairāki debitanti, tostarp komandu nesen papildinājušie Lauris Zaicevs un Kaspars Lisovskis.