Palīdz

Cēsu Novada Dome

Lekrings uzvaras attālumā no izlīdzinājuma sērijā

03.10.2018

IMG_2920Sestdien, Kocēnu sporta namā, tika aizvadīta “Lekrings” un “Rubenes” dueļa 5. spēle. Ar pašaizliedzīgu spēli aizsardzībā, “Lekrings” izcīnīta uzvara ar 2:6.

Jau ar pirmajām spēles minūtēm “Lekrings” aizsardzībā un uzbrukumā darbojās ar pārliecību un precizitāti. Viesi, pārvarot laukumu ar vienu piespēli, spēles rezultātu 7. minūtē ar precīzu metienu atklāja Emīls Dzalbs. “Lekrings” turpināja doties uz priekšu, un vienātnē pārvarot centra līniju, ar teicamu meitenu “Rubenes” vārtsargu pārspēja Pēteris Trekše. Pirmās trešdaļas 16. minūtē, pēc rikošeta no cēsnieku spēlētāja, mājiniekiem vieni vārti atspēlēti. Otrais periods iesākās ar “Rubenes” gūtiem vārtiem, atnesot izlīdzinājumu spēlē 2:2. Trešdaļa pagāja mājinieku zīmē, “Rubenei” uzbrūkot biežāk un izdarot 16 metienus iepretim viesu 7 raidījumiem. Trešās trešdaļas ievads padevās varens “Lekrings” florbolistiem, 2 minūšu laikā 3 reizes saraujot gabalos “Rubenes” aizsardzību – īsā laikā panākot 2:5. “Lekrings” pie sasniegtā neapstājās, un četras minūtes vēlāk, pēc stūra izspēles, vārti Laura Zaiceva kontā, panākot četru vārtu pārsvaru viesiem. Spēles noslēdzošās piecas minūtes, pēc vārtsarga nomaiņas pret sesto laukuma spēlētāju, mājinieki pavādīja spēlējot vairākumā. “Lekrings” teicami darbojoties aizsardzībā neitralizēja pretinieku uzbrukumus, līdz ar ko izcīnīta pārliecinoša uzvara ar 2:6. Gūtais panākums ļauj “Lekrings” pietuvoties vienas uzvaras attālumā no neizšķirta panāksanas visā sērijā.

Par spēles labāko spēlētāju “Lekrings” sastāvā atdzīts vārtsargs Normunds Krūmiņš, kurš atvairīja 32 no 34 pretinieku metieniem. Teicamu spēli, ar nopelnītiem diviem punktiem, aizvadīja Pēteris Trekše (1+1) un Aleksandrs Abramovs (0+2).

Panākt izlīdzinājumu sērijā “Lekrings” centīsies jau svētdien Cēsīs. Spēles sākums plkst. 17:00.