Atbalsta

VENDEN FATPIPE

Palīdz

Cēsu Novada Dome

“Lekrings” uzbrukuma līniju pastiprina Lauris Zaicevs

07.03.2017

LaurisZaicevs_2_introPar jaunāko Cēsu “Lekrings” pastiprinājumu kļuvis Latvijas izlases kandidāts un bijušais FK “Rīga” uzbrucējs Lauris Zaicevs! Esi sveicināts komandā, Lauri!

25 gadus vecais kreisās malas uzbrucējs Zaicevs florbolu sācis spēlēt dzimtās Aizputes “Livonijas” rindās Latvijas 2. līgas čempionātā. Par nākamo pieturvietu 2010. gadā kļuva “Rubene-1”, bet pēc trim veiksmīgām sezonām nopelnīja vietu Virslīgas komandā, kur debitēja ar 40 (20+20) punktiem. Pēc lieliskas sezonas viņa ceļš aizveda uz FK “Rīga”, kur aizritējušas pēdējās trīs sezonas.

2015./2016. gada sezonā rīdzinieku rindās Zaicevs uzspīdēja ar 34 vārtiem un 21 rezultatīvo piespēli, izpelnoties arī Latvijas izlases treneru korpusa uzmanību. Augumā nelielais uzbrucējs bija kandidātu sarakstā vēl pēdējās pārbaudes spēlēs pirms čempionāta, tomēr viņš palika uzreiz aiz strīpas.

Šī starpsezona sola nozīmīgas pārmaiņas komandas sastāvā, un Lauris Zaicevs kļuvis par pirmo komandas papildinājumu. Komanda šonedēļ sāks kopīgos treniņus un pavisam drīz kļūs zināmi vēl vairāki citi jaunie Cēsu “Lekrings” spēlētāji.

Sveicam Cēsīs, Lauri!