UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Lekrings sērijā izvirzās vadībā

03.07.2020

krišs

Aizvadot vienīgo Elvi florbola līgas vīriešiem spēli piektdienas vakarā, Lekrings ar pārliecinošu 7:3 pieveica FBK Valmiera un izvirzījās vadībā 1/4 fināla sērijā 2:1.

Kā apliecināja aizvadītās nedēļas nogales spēles Cēsīs, cīņa pret valmieriešiem bija gaidāma kā sīva un līdzīga. Jo īpaši tāpēc, ka šīs nogales spēles norisinās pretinieku mājas laukumā – Vidzemes Olimpiskajā centrā. Uz šo dueli kuplā skaitā bija ieradušies kā Valmieras, tā arī Cēsu komandas atbalstītāji.

Pirmajā periodā Lekrings spēlēja plašu florbolu, un bieži vien radīja bīstamus momentus pie pretinieku sargātajiem vārtiem. Pirmo reizi tas vainagojās panākumiem spēles piektajā minūtē, kad precīzs tālmetiens izdevās Kasparam Lisovskim #81. Atlikušajās 15 minūtēs rezultāts uz tablo tā arī nemainījās. Otrās trešdaļas 7. minūtē Krišs Treimanis #37 pēc izpēles vārtu priekšā raidīja bumbiņu garām spēlētāju mūrim, izvirzot Lekringu vadībā ar 2:0. Trešdaļas noslēgumā, pēc divām īpaši neveiksmīgām epizodēm, pretinieki vien 10 sekundēs bija guvuši 2 vārtus, tā panākot neizšķirtu.

Trešajā trešdaļā komanda uz laukuma kāpa apņēmības pilna. Ņemot vērā, cik strauji rezultāts mainījās iepriekšējās divās spēlēs, bija teju neiespējami paredzēt, kā izvērtīsies spēles noslēgums. Otrajā minūtē pretinieki nopelnīja divus noraidījumus ar nepilnu 20 sekunžu starpību, kas ļāva cēsniekiem spēlēt “lielajā vairākumā”. Salaužot Valmieras aizsardzību mazākumā, Jānis Rajeckis ar tālmetienu #19 un Toms Rīsmanis  #8 pēc cīnas vārtu priekšā spēja realizēt abus vairākumus, gūstot jau ērtāku divu vārtu pārsvaru. Taču trešdaļa bija tikko sākusies, un neviens priekšlaicīgi nesvinēja, atceroties, kā Lekrings spēja brīnumaini atspēlēt četru vārtu deficītu aizvadītajā svētdienā. Jau minūti vēlāk gan Emīls Dzalbs #6, gan Jorens Malkavs #17 reizē devās uz noraidīto soliņu, atstājot Lekrings trīs laukuma spēlētājus cīņā aizsardzībā pret valmieriešiem. Neatlaidīgā aizsardzības paraugdemonstrācijā cēsnieki nosargāja savus vārtus “lielajā mazākumā”. Emīls un Jorens, pēc divu minūšu atpūtas uz soliņa, 10 sekundes pēc kāpšanas laukumā guva vārtus, liekot skaļi uzgavilēt gan komandai, gan faniem. Perioda vidū Emīls atkārtoti bija rezultatīvs ar samērā brīvu metienu, nu jau izvirzot Lekringu vadībā ar 6:2. Valmierieši cīņu turpināja brīžiem spēlējot ar sešiem laukuma spēlētājiem, cenšoties labot savas kļūdas. Aigars Belasovs vēl vienu reizi atzīmējās spēles protokolā, taču pēdējo vārdu teica Jānis Rajeckis, raidot bumbiņu pretinieku tukšajos vārtos.

Spēle noslēdzās ar pārliecinošu 7:3 uz tablo. Rezultatīvākais cēsnieku rindās bija Jānis Rajeckis #19 ar 2 gūtiem vārtiem un 1 rezultatīvu piespēli, bet kā labāko, jau otro spēli pēc kārtas un pelnīti, atzina Cēsu vārtsargu Markusu Plūdumu #1.

Nākamo spēli Lekrings aizvadīs svētdien, 8. martā. Tā norisināsies Vidzemes Olimpiskajā centrā plkst. 18.00. Spēlētāji ir pateicīgi visiem, kas kā klātienē, tā arī attālināti atbalsta komandu ceļā uz uzvarām!