ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

“Lekrings” samet 11 vārtus “Kuršiem” un svin pārliecinošu uzvaru

10.22.2016

IMG_4464Sestdien, 22. oktobrī, Cēsu “Lekrings” turpināja uzvaru sēriju, savās mājās ar 11:4 sakaujot Liepājas Kuršus. Par labāko cēsnieku rindās tika atzīts trīs vārtu autors Artis Savins.

Jaunās sezonas ievadā “Lekrings” florbolisti spēlējuši ļoti sekmīgi un pirms spēles ar “Kuršiem” ar piecām izcīnītajām uzvarām stabili atradās čempionāta vadībā.

Spēle Cēsu sporta kompleksā iesākās līdzvērtīgi, un pēc 10 nospēlētām minūtēm rezultāts aizvien nebija atklāts. Tiesa, drīz pēc tam pirmos vārtus šosezon guva Kaspars Bernāts, aizsākot cēsnieku iniciatīvu. Nākamo piecu minūšu laikā “Lekrings” sabēra “Kuršu” vārtu tīkliņā vēl četras bumbiņas un pirmo periodu noslēdz pārliecinošu vadību – 5:0.

Otrās trešdaļas sākumā Aleksandrs Abramovs rezultāta starpību palielināja līdz 6:0, tomēr liepājnieki bija apņēmības pilni un metās atspēlēties. “Kurši” astoņu minūšu laikā atguva trīs vārtus, samazinot starpību līdz pusei, tomēr perioda otrajā pusē savus trešos vārtus guva Abramovs, un Savins savus otros, atjaunojot piecu vārtu pārsvaru 8:3 pirms izšķirošajām 20 minūtēm.

Pamatlaika noslēdzošajā nogrieznī “Lekrings” uzbrukums vēlreiz atraisījās un cēsnieki uz “Kuršu” vieniem gūtajiem vārtiem atbildēja ar trim precīziem metieniem, svinot uzvaru mačā ar 11:4. Šis panākums ļāvis turpināt ceļu pa uzvaru taku un šobrīd Cēsu florbolisti tikuši jau pie sešiem panākumiem. Rezultatīvākais šīs dienas mačā bija Andris Malkavs (1+6), bet Artis Savins un Aleksandrs Abramovs katrs guva pa “hat-trick”. Jāpiezīmē, ka pirmos vārtus “Lekrings” komandas rindās savu skatītāju priekšā guva jaunpienācējs Olafs Zvīnis.

Nākamo spēli cēsnieki aizvadīs svētdien pulksten 14:00, kad izbraukumā tiksies ar čempionāta otrajā vietā esošajiem “Triobet/Ulbroka” florbolistiem. Arī šo spēli būs iespējams vērot Sportacentrs.com interneta un televīzijas tiešraidēs.