ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

“Lekrings” sakauj “Kurši/Ekovalis” un pārliecinoši iekļūst pusfinālā

03.19.2019

8 (21)Lai iekļūtu ELVI vīriešu florbola līgas pusfinālā, “Lekrings” bija nepieciešamas 5 sērijas spēles. Aizvadot spēli mājās pie skatītāju pilnām tribīnēm, “Lekrings” guva uzvaru mačā ar 10:4, tādējādi nodrošinot uzvaru visā sērijā ar 4:1.

“Lekrings” spēli iesāka 19 spēlētāju sastāvā, vietu vārtos ieņemot Markusam Plūdumam. Spēles pirmā trešdaļa iesākās ar mājinieku laicīgi gūtiem vārtiem, 6. minūtē precīzi metot Kārlim Bulmeistaram. Vien ar 15 sekunžu starpību viesi iespēja panākt rezultāta izlīdzinājumu, taču arī mājinieki atbildi parādā neplaika, jau pēc minūtes “Lekrings” atkārtotā vadībā izvirzot Jānim Rajeckim. Veiksmīga izspēle trešdaļas beigās ļāva viesiem gūt otros vārtus spēlē, taču tā bija pēdējā reize, kad viesi spēja pietuvoties rezultāta starpībā. Spēles turpinājums pagāja viennozīmīgā mājinieku zīmē, kas līdz ar 3. gūtajiem vārtiem tā arī neatlaida spēles grožus. Spēles otrajā trešdaļā, mājiniekiem gūstot divus vārtus, no kuriem pirmos ar teicamu vairākuma izspēli, trešdaļa noslēdzās ar 4:3 pārsvaru. Līdzīgi kā iepriekšējās šīs sērijas spēlēs, arī šajā mačā “Lekrings” izrāvienu veica spēles noslēdzošajā trešdaļā. Sanākušo atbalstītāju dzīti, mājinieki guva 6 bezatbildes vārtus, uz ko pretinieki spēja atbildēt vien ar vienu precīzu raidījumu. Divciparu skaitli uz rezultāta tablo zīmīgā garā uzstādīja Kevins Šmits, kuram tie bija trešie gūtie vārti spēlē. Lielisku spēli aizvadīja arī Markuss Plūdums, kas atvairīja 11 no vien 16 pretinieku metieniem.

Jāatzīmē, ka “Kurši Ekovalis” ir vienīgā komanda, kas kopš valsts 100 gadu jubilejas pagājušā gada novembrī, ir varējuši pārspēt “Lekringu”spēles pamatlaikā, uz mirkli pārtraucot komandas 14 “nezaudētu spēļu” sēriju!

Par spēles pirmo zvaigzni “Lekrings” sastāvā atzīts tika Jorens Malkavs, kurš, tāpat kā Kevins, atzīmējās ar trim gūtiem vārtiem. Spēles rezultatīvākais spēlētājs mājinieku sastāvā bija Pēteris Trekše, kurš vēlreiz aizvadīja rezultatīvu spēli, atzīmējoties ar 5 punktiem (1+4).

Izslēgšanas spēļu pusfinālā “Lekrings” tiksies ar “Lielvārde/Fatpipe”, kas 4 spēļu sērijā pārspēja SK “Pārgauja”. Pusfināla sērija aizsāksies ar izbraukuma spēli Lielvārdē, jau šo sestdien, 23. martā, plkst. 19:00.

Saturu sagatavoja: Matīss Krafte