ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

“Lekrings” piedzīvo minimālu zaudējumu Ulbrokā

10.23.2016

IMG_4718   Svētdien, 23. oktobrī, pirmo zaudējumu ELVI florbola līgā piedzīvoja Cēsu “Lekrings”, kas izbraukumā ar minimālu 5:6 atzina “Triobet/Ulbroka” pārākumu. Labākā spēlētāja gods trīs vārtu autoram Andrim Rajeckim.

Ulbrokas sporta namā tikās tabulas līderi “Lekrings” un viņu tuvākie sekotāji – “Triobet/Ulbroka”. Abu komandu pēdējā tikšanās Ulbrokā noslēdzās ar mājinieku uzvaru ar 5:2, taču aprīlī notikušajā bronzas mačā ar 8:5 veiksmīgāki bija cēsnieki.

Šoreiz veiksmīgāk spēli iesāka “Triobet/Ulbroka”, kas trešajā minūtē atklāja spēles rezultātu. Prettriecienā devās arī Cēsu florbolisti, ar divu minūšu intervālu pie diviem vārtu guvumiem tika Andris Rajeckis. Perioda vidū mājiniekiem radās iespēja spēlēt vairākumā, ko prasmīgi izmantoja līgas rezultatīvākās spēlētājs Kristers Eglītis. Trešdaļas noslēgumā mājinieku uzbrucējs Reino Ješēvics par nesportiskām darbībām saņēma sarkano kartiņu, ļaujot cēsniekiem panākt vadību. Izmantojot viena vīra pārsvaru, precīzs bija Abramovs, tomēr tie arī bija vienīgie vārti visā vairākumā.

Otrajā periodā spēle uzņēma apgriezienus un kļuva agresīvāka, abām komandām paverot vairāk iespēju pretuzbrukumiem. Spēles 24. minūtē “Triobet/Ulbroka” izmantoja pretinieku nesaprašanos aizsardzībā un no vārtu priekšas atjaunoja neizšķirtu – 3:3. Trešdaļas vidū mājiniekiem izdevās atjaunot vadību, bet nepilnas divas minūtes pirms pārtraukuma Rajeckis guva savus trešos vārtus spēlē un uz trešo trešdaļu vēlreiz atjaunoja neizšķirtu.

Līdz pat spēles 50. minūtei laukumā noritēja spraiga cīkstēšanās par iniciatīvas iegūšanu. Pēc veiksmīgas izspēles vēlreiz vadībā izvirzījās mājinieki, tomēr cēsniekiem vēl bija pietiekami daudz laika, lai atspēlētu vienu vārtu deficītu. Pēdējās trīs minūtes “Lekrings” spēlēja ar sešiem laukuma spēlētājiem, tomēr kādā no epizodēm Niks Ķuzulis izmantoja to, ka cēsnieku vārti ir tukši, panākot 6:4. “Lekrings” neatkāpās un turpināja pakaļdzīšanos, tomēr tikai piecas sekundes pirms pamatlaika izskaņas Abramovs panāca 5:6.

Šis “Lekrings” florbolistiem ir pirmais zaudējums septiņās aizvadītajās spēlēs, tomēr tas nemaina faktu, ka cēsnieki aizvien atrodas pirmajā vietā turnīra tabulā. Zaudējumā ar “hat-trick” izcēlās (3+1) Andris Rajeckis, bet Aleksandrs Abramovs atzīmējās ar diviem precīziem (2+0) metieniem.

Nākamo spēli Cēsu “Lekrings” aizvadīs nākamajā svētdienā, kad komanda dosies izbraukumā pie pašreizējiem valsts čempioniem – “Lielvārde/FatPipe”!