Cēsu Novada Dome FATPIPE

“Lekrings” piedzīvo divus zaudējumus mājās

11.19.2018

IMG_2812Nedēļas nogalē “Lekrings” Cēsīs uzņēmā FK “Valmiera” un SK “Pārgauja” komandas. Sīvās cīņās spēles galotnēs atdzīts viesu pārākums.

Spēlē pret Valmieru “Lekrings” vārtos, pēc traumas sadziedēšanas, atgriezās komandas pamatvārtsargs Normunds Krūmiņš. Pirmo trešdaļu raksturo uzbrūkoša, taču disciplinēta spēle abu komandu izpildījumā. Trešdaļas laikā komandas apmainījās vārtu guvumiem. Kamēr viesu sastāvā precīzs bija Mārtiņš Broks, rezultāta izlīdzinājumu mājinieku labā panāca Jorens Malkavs. Otrajā trešdaļā cīņa kļuva spraigāka, abām komandām biežāk pielietojot spēka spēli. Tāds spēles stils nāca par labu viesiem, kas līdz trešdaļas beigām pievienoja 2 vārtus, kamēr “Lekrings” labā ar vieniem gūtiem vārtiem atbildēja Emīls Dzalbs. Spēles liktenim bija lemts noskaidroties noslēdzošajās 20 minūtēs. Jau perioda ievadā 2 vārtu pārsvaru ātri panāca viesu florbolisti. Tam gan sekoja Jāņa Rajecka atbilde, vēlreiz samazinot rezultāta starpību līdz 1 vārtiem. Turpinājumā komandas vēlreiz apmainījās vārtu guvumiem, tam liedzot “Lekrings” panākt izlīdzinājumu un lauzt spēles gaitu. Lai arī cerības uz uzvaru vai vismaz rezultāta izlīdzinājumu vēl nebija zudušas, galavārdu, ar diviem precīziem raidījumiem 2 minūšu laikā tomēr teica viesi. Visā spēlē “Lekrings” piedzīvots zaudējums ar 4:7.

Iepretim iepriekšējai spēlei, maču pret SK “Pārgauja” “Lekrings” iesāka ar gūtiem vārtiem. Ar soda metiena palīdzību viesi zaudētos vārtus atguva. Par labu mājiniekiem, pagāja vien 3 minūtes, līdz Jānis Melderis pēc Pētera Trekšes piespēles atjaunoja vienu vārtu pārsvaru. Otro trešdaļu “Lekrings” iesāka ar jaunu sparu, vēlreiz gūstot ātrus vārtus un panākot 3:1. Turpinājumā, ar teicami izspēlētu vairākumu, mājinieki panāca jau 3 vārtu pārsvaru. Atrāvienam gan nebija lemts pieaugt, jo 5 minūšu laikā, izmantojot “Lekrings” kļūdas aizsardzībā, viesi panāca negaidītu izlīdzinājumu. Trešajā trešdaļā, komandām spēlējot piesardzīgu florbolu, spēle kļuva mazāk rezultatīva. Abas komandas, vien ar 20 sekunžu starpību, apmainījās vārtu guvumiem. Atlikušajās minūtēs komandas centās gūt uzvaras vārtus un nodrošināt uzvaru jau pamatlaikā, tomēr kā vienai, tā otrai komandai, pārspēt teicamu sniegumu rādošos vārtsargus neizdevās. Arī spēles 5 minūšu papildlaiks noslēdzās bez uzvarētāja noskaidrošanas. Pēcspēles metienu sērijā pārliecinošāki izrādījās viesi, 7 metienu sērijā pārspējot mājiniekus ar 3:2, “Lekrings” labā vārtus gūstot Kevinam Šmitam un Aleksandram Abramovam.

Kamēr pirmajā spēlē par labāko spēlētāju “Lekrings” sastāvā tika atdzīts Jānis Rajeckis (1+0), otrajā spēlē, spēles pirmās zvaigznes godu izpelnījās vārtsargs Normunds Krūmiņš, kurš atvairīja 24 no 29 pretinieku metieniem.