UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

Lekrings “paklūp” pret Rubeni

02.15.2020

IMG_2328

Piektdienas vakarā Cēsu Sporta komleksā Lekrings laukumā uzņēma principiālu pretinieci – Rubeni. Pamtturnīra pirmajā aplī, izbraukumā Lekrings triumfēja ar rezultātu 6:4, taču šajā reizē pretinieki tika atzīti par pārākiem ar rezultātu 2:7.

Bez pārsteigumiem – spēle bija ātra un fizisko spēku pielietoja kā vienas komandas spēlētāji, tā arī otras. Pirmās trešdaļas laikā Lekrings nonāca neapskaužamā situācijā, periodam beidzoties ar negatīvu 0:3. Pirmos vārtus komandas labā guva Andris Rajeckis #23. Rezultatīva piespēle Emīlam Dzalbam #6. Taču Rubene atbildēja ar vēl diviem vārtu guvumiem, kas zināmā mērā salauza spēli. Trešajā periodā Rubene guva vēl divus vārtus, bet no Lekrings spēles protokolā atzīmējās Pauls Erenbots #27, kurš piespēli saņēma no Emīla Dzalba #6.

Spēles rezultātu var skaidrot ar pretinieku vārtsarga Robert Trepša sekmīgo sniegumu; Viņš atvairīja 24 no 26 Lekrings izdarītajiem metieniem.

Par labāko šajā spēlē Lekrings komandā tika atzīts Jānis Melderis #13. Viņš pēc spēles atzīst, ka “mēs kā komanda šodien parādījām vāju sniegumu. Šķiet, ka pretinieki bija labāk sagatavojušies. Pretinieki mūs apsteidza gandrīz visās kategorijās. Es ceru, ka visi to saņemsim kā signālu, lai gatavotos cīņām atbildīgāk, jo īpaši tāpēc, ka play-off kārta jau ir aiz stūra, un tajā katrs zaudējums ir daudz rūgtāks. Pats uzskatu, ka individuālie mērķi ir jānoliek zem komandas mērķiem prioritāšu sarakstā. Uzskatu, ka spējam būt labāki un rādīt mūsu spējām atbilstošāku sniegumu. Šodienas kļūdas būs laba mācība un motivācija nākamajām spēlēm.”

Zaudējot šo spēli, Lekringam joprojām ir iespēja zaudēt 1. vietu regulārā turnīra tabulā. Tas nozīmē, ka nākamajā cīņā obligāti jāizcīna uzvara. Nākamā spēle tiks aizvadīta izbraukumā pret Ogres Vilkiem svētdien plkst. 18.00.