ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE

“Lekrings” no Kurzemes atgriežas ar iegūtiem 3 punktiem

10.08.2018

img_9497_30224233617_o6. un 7. oktobrī “Lekrings” devās Kurzemes tūrē, lai aizvadītu spēles pret vietējām “Talsu NSS/Krauzers” un “Kurši/Ekovalis”. Nogale izvērtās ar mainīgām sekmēm, cēsniekiem atgriežoties mājās ar trim punktiem.

“Lekrings”, atrodoties 7. vietā turnīra tabulā, spēli pret līgas līdervienību iesāka ne favorītu lomā. Spēles ievadā, pateicoties Roberta Zandes precīzam metienam perioda 3. minūtē, “Lekrings” ātri izdevās iegūt vadību. Abām komandām spēlējot piesardzīgi un no aizsardzības, pirmā trešdaļa pagāja komandām cenšoties izprast pretinieku spēles stilu. Kopumā abas komandas darbojās disciplinēti visu trešdaļas laiku, periodam noslēdzoties bez soda minūtēm. Otrajā trešdaļā, spēlei kļūstot atklātākai, Tomam Rīsmanim, precīzi noslēdzot “Lekrings” uzbrukumu, izdevās rezultāta pārsvaru dubultot. Līdz trešdaļas vidum komandas apmainījās vārtu guvumiem – kamēr “Lekrings” labā vairākuma iespēju izmantoja Kristiāns Miezīts, mājinieki bija pārāki spēlējot pilnā sastāvā. Atlikušajā laikā rezultātam nemainoties, komandas devās pārtraukumā pie rezultāta 3:2. Līdzīgi kā pirmajās divdesmit minūtēs, arī noslēdzošajā trešdaļā “Lekrings” izdevās ātri gūt vārtus, vairākuma iespēju izmantojot Emīlam Dzalbam. Viesi, izmantojot emocionālo pacēlumu, turpināja aktīvi apdraudēt mājinieku vārtus, tam nesot gaidīto rezultātu – Aleksandrs Abramovs panāca drošo trīs vārtu pārsvaru. Trešdaļas nobeigumā, viesiem nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, punktu spēlei ar gūtiem vārtiem pielika Pēteris Trekše. Cēsnieki svinēja panākumu ar 6:2.

Ar gūtiem 3 (1+2) punktiem, spēles rezultatīvākais spēlētājs “Lekrings” sastāvā bija Emīls Dzalbs, bet labākā spēlētāja balvu viesu rindās saņēma vārtsargs Markuss Plūdums, kurš tika galā ar 12 pretinieku metieniem.

Neskatoties uz atgūto pārliecību pēc gūtās uzvaras izbraukuma pirmajā spēlē, spēle Liepājā “Lekrings” izvērtās mazāk veiksmīga. Mājiniekiem, izmantojot viesu noraidījumu spēles 4. minūtē, izdevās ātri iegūt vadību mačā. Lai arī zaudētie vārti tika ātri atgūti, vairākuma iespēju realizējot Emīlam Dzalbam, spēles turpinājumā “Lekrings” nebija lemts izvirzīties vadībā. Trešdaļas turpinājumā komandas vēlreiz apmainījās gūtiem vārtiem, pārtraukumā dodoties pie līdzvērtīga rezultāta 2:2. Otrais periods aizritēja ar mazāk notikumiem laukumā. Lai arī laukumā ritēja līdzvērtīga cīņa, komandām izdarot vienlīdz daudz metienus (7:6), meistarīgāki momentu realizācijā izrādījās mājinieki, kas ar trešajiem gūtajiem vārtiem uzsāka atrāvienu. Noslēdzošās 20 minūtēs aizritēja mājinieku zīmē, kuri, izmantojot viesu kļūdas aizsardzībā, 10 minūšu laikā panāca 6:2. Atrodoties komfortablā vadībā, “Kurši” pie sasniegtā neapstājās, atlikušajā laikā vēl divreiz pārspējot Ričardu Stivriņu. Pēdējo vārdu, lai gan spēles iznākumu tas vairs nemainīja, teica “Lekrings”, Aleksandram Abramovam gūstot 3. vārtus viesu labā. Spēle noslēdzās ar “Lekrings” zaudējumu 3:8.

Par izbraukuma sērijas rezultatīvāko spēlētāju “Lekrings” sastāvā kļuva Emīls Dzalbs, kopumā gūstot 4 (2+2) punktus. Par otrās spēles labāko spēlētāju “Lekrings” sastāvā atzīts tika Pēteris Trekše.

Nākamo spēli Cēsu “Lekrings” aizvadīs pēc divām nedēļām, kad 26. oktobrī plkst. 20:30 savā laukumā uzņems vēsturiski sīvākos pretiniekus – Kocēnu “Rubeni”! Kā vienmēr, tā arī šoreiz, Vidzemes derbijs paredzams īpaši aizraujošs.