ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE

Lekrings mājās pieveic Pārgauju

01.04.2019

LEK_PAR_2019 (9)
Florbolam Cēsīs atgriežoties pēc aptuveni 3 nedēļu pātraukuma, “Lekrings” mājas spēlē uzņēma SK “Pārgauja” florbolistus. Kamēr pirmajā tikšanās reizē pārāki bija viesi, šoreiz uzvaru svinēja mājinieki.

Spēli “Lekrings” iesāka ierastajā sastāvā, arī šoreiz, tāpat kā iepriekšējā spēlē, vārtos stājoties Markusam Plūdumam. Pirmā trešdaļa tika aizvadīta bez ievērojamiem notikumiem laukumā, komandām ne tikai nosargājot vātus neskartus, bet arī neizpelnoties noraidījumus. Abas komandas spēlēja piesardzīgu florbolu, galveno uzmanību pievēršot aizsardzībai un savu vārtu drošībai. Otrajā trešdaļā komandas spēlēja jau atvērtāku florbolu, un viesiem pietika vien ar 47 sekundēm, lai panāktu vadību spēlē. Ātra gan bija mājinieku atbilde, kad ar soda metiena palīdzību izlīdzinājumu spēlē panāca Pēteris Trekše. Īsā laikā sanākušie “Lekrings” līdzjutēji tika iepriecināti atkārtoti, kad mājiniekus vadībā izvirzīja Kevins Šmits. Trešdaļu “Lekringam” gan nebija lemts pabeigt vadībā – Olafam Zvīnim panākot 2:2. Spēles izšķirošie notikumi risinājās noslēdzošajā trešdaļā. Pēc noraidījuma “Lekrings” sastāvā, otro reizi vadību spēlē panāca “Pārgaujas” florbolisti. Mājiniekiem, atrodoties iedzinējos, 5 minūtes pirms spēles beigām tika saņemti nepieciešamie spēki, lai pabeigtu spēli savā labā. Pēdējās minūtēs teicamu vārtu gūšanas realizāciju nodemonstrēja Roberts Zande, pēc Pētera Trekšes un Toma Rīsmaņa piespēlēm, izceļoties ar diviem precīziem raidījumiem. Neskatoties uz viesu pūliņiem pēdējās sekundēs panākt izlīdzinājumu spēlējot ar viena spēlētāja pārākumu, “Lekrings” svinēja uzvaru ar 4:3.

Par spēles labāko spēlētāju “Lekrings” sastāvā atdzīts tika divu (izlīdzinošo un uzvaras) vārtu autors Roberts Zande. Līdzās Zandem, rezultatīvākie spēlētāji mājinieku sastāvā ar diviem gūtiem punktiem, bija Pēteris Trekše (1+1) un Toms Rīsmanis (0+2).

Nākamo spēli “Lekrings” aizvadīs nākamnedēļ, 12. janvārī plkst. 18:00, izbraukumā tiekoties ar FK “Bauska” florbolistiem.