ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE

“Lekrings” izcīna ceturto uzvaru pēc kārtas

02.02.2019

LEK_VAL_18 (3)

Kamēr šīssezonas pirmajā tikšanās reizē Cēsīs, pārāki bija “Rubenes” florbolisti, otrajā tikšanās reizē pārliecinošu uzvaru viesos svinēja “Lekrings”. Lielisku spēli aizvadīja Kristians Miezītis, kas izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem.

“Lekrings” agri noteica spēles tempu. Gūstot 4 vārtus 17 minūšu laikā, tika ielikts stabils pamats panākuma gūšanā. “Lekrings” bija acīmredzami pārāki visos spēles elementos, īpaši izceļoties uzbrukumā, izdarot 12 metienus pa vārtiem iepretim pretinieku 5. Otrā trešdaļa tika aizvadīta līdzvērtīgākā cīņā. Lai arī komandas turpināja aktīvi cīnīties abās laukuma pusēs, trešdaļa tika aizvadīta bez spēlei raksturīgajiem notikumiem. Viesi acīmredzami turēja spēles grožus savās rokās, joprojām esot pārākiem izdarīto metienu ziņā – 9:6. “Lekringam” uzsākot noslēdzošo trešdaļu ar pirmajā trešdaļa nokārtoto 4:1 pārsvaru un kontrolējot spēles gaitu, spēles novešana līdz pozitīvam iznākumam bija formalitāte. Neskatoties uz sasniegto, Lekrings gan neplānoja apstāties. Izceļoties Jānim Rajeckim un Kristianam Miezītim, pie esošā pārsvara pievienoti tika vēl 2 vārti. Kamēr mājinieki atbildēja ar otrajiem gūtajiem vārtiem, punktu spēlei pielika Kristians Miezītis, viesiem svinot pārliecinošu uzvaru ar 7:2. Gūtā ceturtā uzvaras pēc kārtas ierindo “Lekrings” 8. vietā turnīra tabulā, ar 25 punktiem atrodoties 1 punkta attālumā no 7. vietā esošās “Ķekavas”. “Lekrings” gan ir divas spēles rezervē, līdz šim aizvadot 15 spēles iepretim sāncenšu 17.

“Lekrings” sastāvā spēles pirmās zvaigznes gods vārtsargam Ričardam Stivriņam, kas atvairīja 20 no 22 metieniem. Rezultatīvākie spēlētāji ar 2 gūtiem punktiem bija Jānis Rajeckis (1+1), Kevins Šmits (1+1), Jorens Malkavs (1+1) un Kristians Miezītis (2+0).

Nākamā spēle jau pēc nedēļas, kad 8. februārī “Lekrings” mājās tiksies ar “Lielvārde/Fatpipe”. Spēles sākums Cēsu sporta hallē plkst. 20:30.