UZ SĀKUMU ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

Lekrings izbraukumā pieveic Bausku

01.19.2020

IMG_7755

Šīs nedēļas vienīgā spēle tika aizvadīta sestdienas vakarā Bauskā. Otrajā spēlē pret Bausku šajā sezonā, šoreiz izbraukumā, Lekrings atkal triumfēja ar pārliecinošu 12:2 (1. apļa spēlē pret šo komandu Lekrings uzstādīja Virslīgas sezonas gūto vārtu rekordu ar 17:2, kas līdz šim nav pārspēts).

Cīņa tika iesākta vārtos stājoties Markusam Plūdumam #1, kuram kapitulēt nācās jau 55. sekundē, kad pēc neuzmanīgas Lekrings spēles aizsardzībā pirmos mača vārtus guva Bauskas vienība. Taču tas īpaši neietekmēja cēsinieku apņemšanos gūt uzvaru. Pirmajā periodā Lekrings bija rezultatīvi sešas reizes, divas no tām vairākumā. Otrajā trešdaļā pretinieki spēlēja piesardzīgāku florbolu, pievēršot uzmanību aizsardzībai, tādēļ šajā periodā viesi guva tikai vienus vārtus. Otrajā trešdaļā nepārspēts vārtos bija Ričards Stivriņš #29. Trešajā periodā vārtos stājās Kārlis Grīntāls #30, kurš neatvairīja tikai vienu no pretinieku izdarītajiem metieniem, turklāt Lekringam spēlējot mazākumā.

Spēle beidzās ar rezultātu 12:2, rezultatīvākajam spēlētājam komandā esot Gintam Bērtulim ar 3 punktiem (2+1). Kā vērtīgākais spēlētājs tika apbalvots Kevins Šmits #62 (1+1).

Šī uzvara ļauj Lekringam nostiprināt pirmo vietu Elvi florbola līgas turnīra tabulā ar 40 punktiem. Ar tādu pašu aizvadīto spēļu skaitu, otrajā vietā ierindojos Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka, kuriem šobrīd ir par četriem punktiem mazāk – 36.

Lasītājiem jāatgādina, ka tuvojas regulārās sezonas beigas – Lekringam līdz izslēgšanas spēļu kārtai ir atlikušas piecas spēles, turklāt četras no tām tiks aizvadītas mājas zālē Cēsīs. Visi atbalstītāji būs gaidīti uz nākamo spēli Cēsīs 24. janvārī, piektdien, plkst. 20:30, kad tiksimies ar pretiniekiem Talsu NSS/Krauzers.