ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE

Lekrings gadu sāk ar uzvaru pagarinājumā Bauskā

01.06.2018

_MG_7403

Pēc ilgāka spēļu pārtraukuma, Lekrings izbraukumā tikās ar FK “Bauska”. Līdzvērtīgā cīņā tika izcīnīta uzvara ar 7:6.

Spēles sākums izvērtās veiksmīgs Lekrings florbolistiem. Aktīvi uzbrūkot, pēc nospēlētas  pusotras minutēs, pirmos vārtus spēlē guva Emīls Dzalbs. Tomēr zaudēti vārti trešdaļas vidū, kā arī “Lekrings” spēlētāju saņemtie divi noraidījumi perioda izskaņā, ļāva mājniekiem izvirzīties vadībā ar 3:1.

Atrodoties iedzinējos, “Lekrings” uz otro trešdaļu iznāca ar dubultu jaudu. Mērķtiecīgi apdraudot pretinieku vārtus, viesi 6 minūšu laikā guva 3 vārtus. Efektīgi vārti Roberta Zandes kontā, izgājienā vienatnē pret vārtsargu, raidot bumbiņu vārtu devītniekā. Pēc diviem periodiem rezultāts 3:4.

Trešās trešdaļas ievadā “Lekrings” izdevās panākt 3 vārtu pārsvaru. Precīzi metot Kārlim Bulmeisteram, kā arī Kevinam Šmitam realizējot skaitlisko vairākumu, un gūstot savus otros vārtus spēlē, tika panākts 3:6. Iegūto pārsvaru gan nosargāt neizdevās. Saspringtā galotnē, mājiniekiem presingojot “Lekrings” laukuma pusē, tika panākts rezultāta izlīdzinājums vien minūti pirms trešdaļas beigām.

Uzvarētāja noskaidrošanai pietika ar spēles pagarinājumu. Līdz ar nospēlētām 2 minūtēm, pēc Aleksandra Abramova piespēles, precīzi Bauskas vārtos meta Jorens Malkavs, ļaujot “Lekrings” svinēt uzvaru ar 6:7. Izbraukuma spēļu cikls iesākts veiksmīgi ar iegūtiem diviem punktiem.

Rezultatīvākais “Lekrings” sastāvā ar 3 (2+1) punktiem bija Kevins Šmits, savukārt spēles vērtīgākā spēlētājā balvu saņēma Kasparas Bernāts.

Nākamo spēli “Lekrings” aizvadīs 12. janvārī, izbraukumā tiekoties ar Stalbes “Pārgauju”.