ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

“Lekrings” fantastiski atspēlējas un uzvar Ziemassvētku spēlē

12.23.2016

alexxx   Ziemassvētku priekšvakarā Cēsu “Lekrings” florbolisti spēles laikā atspēlējās no 1:5 un pēcspēles metienu sērijā svinēja uzvaru ar 7:6. Mača labākā spēlētāja gods uzvaru nesošā “bullīša” autoram Andrim Rajeckim.

Jau teju stundu pirms spēles Cēsu sporta kompleksā sāka pulcēties pirmie atbalstītāji, kas kāroja iesaistīties labdarības akcijā, tiekot pie spēlētāju un atbalstītāju krekliem.

Kuplais fanu pulks mājiniekiem nelīdzēja spēles sākumā, kad “Rockets” ātri vien panāca 2:0. Mazliet vēlāk Cēsu tribīnes uzgavilēja pēc Ginta Bērtuļa metiena, kurš atklāja komandas rēķinu. Tikai trīs minūtes vēlāk rīdzinieki deva nākamo triecienu, precīzi metot pretinieku komandas kapteinim Aivim Hammeram.

Katastrofālais sākums turpinājās arī otrā perioda ievadā, kad ar piecu minūšu intervālu viesi guva vēl divus vārtus, panākot jau 5:1. Mača 32. minūtē, kad “Rockets” palika mata tiesu no vēl vienu vārtu guvuma, treneris Malkavs pieņēma lēmumu nomainīt Kristapu Lazdiņu un vārtos dot vietu komandas pirmajam numuram Normundam Krūmiņam, kurš iesaistījās pārliecinoši un palīdzēja komandai sapurināties. Pašā trešdaļas izskaņā Andris Malkavs ar patālu metienu vienus vārtus atspēlēja, taču pirms pamatlaika pēdējām 20 minūtēm cēsnieki aizvien bija iedzinējos ar 2:5.

Trešajā periodā spēle sagriezās līdz nepazīšanai un visi trumpji bija mājinieku pusē, tomēr bumbiņa ilgstoši nespēja atrast ceļu Indriķa Siliņa sargāto vārtu tīkliņā. Tikai spēles 49. minūtē Melderim izdevās panākt 3:5, bet ar lielām grūtībām panākto starpību vēlreiz palielināja Rainers Miķelsons – 6:3. “Lekringam” atlikušajās desmit minūtēs bija jāiespēj atspēlēt tikpat vārtus, cik bija padevies gūt pirmajās 50 minūtēs. Cerības uz atspēlēšanos iedvesa Andris Rajeckis, kas ar teicamu metienu no laukuma vidus samazināja starpību līdz mīnuss divi. Strauji pienāca pamatlaika pēdējās trīs minūtes, tāpēc cēsniekiem nācās ķerties pie pēdējā salmiņa, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Tas nesa augļus un ar neticami veiksmīgu metienu vārtu tālajā apakšējā stūrī izcēlās Malkavs, taču laiks nepielūdzami tuvojās beigām. Nepilnu minūti pirms pamatlaika beigām, vēlreiz spēlējot sešatā, “Lekrings” savērpa pamatīgu virpuli, kas noslēdzās ar skaistu, bet svarīgākais – precīzu, Abramova metienu

Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti – 6:6, tāpēc sekoja piecu minūšu pagarinājums. Pa kādai labai izdevībai padevās katrai no komandām, tomēr vistuvāk vārtu guvuma nonāca Andris Rajeckis, kad tiesneši uz “Rockets” vārtiem nozīmēja soda metienu. Diemžēl Andrim to neizdevās realizēt un pagarinājums noslēdzās bez vārtu guvuma.

Jau otro spēli pēc kārtas Cēsu “Lekrings” florbolisti to bija noveduši līdz pēcspēles metieniem. Pirmie metienu izpildīja mājinieki, kad nevainojamu “bullīti”, nonākot līdz praktiski tukšiem vārtiem, izpildīja Andris Malkavs. Pēc tam ar Edija Hammera izgājienu tika galā Krūmiņš, izvirzot komandu vadībā. Otrajā metienu sērijā pa vienam precīzam metienam bija abu komandu spēlētājiem – Rajeckim un Mendem. Trešajā piegājienā uz izpildi devās Aleksandrs Abramovs, kas eleganti raidīja bumbiņu uz maiņu nākušā Armanda Puķīša vārtos. “Rockets” uz metiena izpildi sūtīja Henriju Uzraugu, bet viņa raidījums lidoja vārtiem secen. Punktu pēcspēles metienu sērijai pielika Pēteris Trekše, kas ar lieliskām māņkustībām noguldīja vārtsargu un guva vieglus vārtus.

Domājams, ka šajā mačā klātienē un pie TV ekrāniem nosirmoja ne viens vien skatītājs, bet tas nemaina faktu, ka “Lekrings” 2016. gadu noslēdz ar uzvaru pār Rīgas “Rockets”. Tas nozīmē, ka cēsnieki jauno gadu iesāks ar trešo vietu ELVI līgas tabulā. Pirmo spēli jaunajā gadā cēsnieki aizvadīs jau 5. janvārī, kad savā laukumā uzņems “Valmieru”.