Atbalsta

VENDEN FATPIPE

Palīdz

Cēsu Novada Dome

“Lekrings” dāmas jaunajā sezonā debitēs sieviešu Virslīgā

07.16.2017

Lekrings_SVJaunā nedēļa sākusies ar lieliskām ziņām – Cēsu “Lekrings” sieviešu komanda 2017./2018. gada sezonā debitēs valsts spēcīgākajā čempionātā – ELVI florbola līgā sievietēm!

Pavisam nesen kļuvis zināms, ka Latvijas florbola savienība (LFS) ir apstiprinājusi Cēsu “Lekrings” sieviešu komandas dalību ELVI līgā sievietēm jau nākamajā sezonā, kas startēs jau pēc mazliet vairāk kā diviem mēnešiem.

Latvijas sieviešu florbola kartē Cēsis parādījās tālajā 1996. gadā. Pirmajos čempionātos cēsnieces divreiz tika pie sudraba medaļām, bet 1999. gada pavasarī kaklā tika kārtas bronzas godalgas. Dažādu apstākļu rezultātā komanda īsi pēc tam arī beidza savu pastāvēšanu. Bija nepieciešami 15 gadi, lai 2014. gada vasarā trenera Ērika Bauera vadībā Cēsīs atjaunotu sieviešu florbola tradīcijas.

“Lekrings” dāmu komanda pēc atjaunošanas pirmās trīs sezonas aizvadījusi Latvijas 1. līgas čempionātā. Pirmajā gadā komanda bija starp pastarītēm, taču pērn regulārajā sezonā izcīnītā otrā vietu bija apliecinājums komandas potenciālam. Šajā starpsezonā komandu pastiprinājušas bijusī sieviešu izlases uzbrucēja Madara Akmentiņa, kā arī talantīgās “Rīgas Lauvu” spēlētājas Monika Džigure un Liliāna Jakovicka.

“Trīs gadu laikā esam spēruši soli pa solim uz priekšu, bet iepriekšējā sezona parādīja, ka komanda ir gatava iet nākamajā līmenī. Tas būs milzīgs izaicinājums ikvienam no komandas, tomēr šis ir pats labākais ceļš, kā turpināt augt un attīstīties,” tā komandas galvenais treneris Ēriks Bauers.