ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Markuss Plūdums

Šajā spēlē Lekrings komandā, kā galvenais treneris debitēja Andris Malkavs. Turklāt, laukumā pirmo reizi Lekrings kreklu mugurā vilka uzreiz pieci jauni spēlētāji – Lauris Zaicevs, Emīls Grīnbergs, Roberts Zande, Kaspars Lisovskis un Jorens Malkavs.

Spēles sākums iesākās ar abu komandu “taustīšanos”, bet pārsvarā spēli kontrolēja viesi, izveidojot vairākas labas epizodes pie pretinieku vārtiem. Pirmā trešdaļa beidzās nevienai komandai negūstot vārtus – 0:0.

Otrajā trešdaļā abas komandas sāka spēlēt atklātāku florbolu, un kā pirmie vārtus guva Lekrings. Jaunās jubilejas sezonas pirmos vārtus guva debitants Roberts Zande, kurš izrādījās veiklāks vārtu priekšā. Bet jau pēc mazāk nekā minūtes, mājinieki izlīdzināja rezultātu realizējot soda metienu. Nedaudz vairāk kā pēc minūtes vadību atkal atguva Lekrings, lielisku individuālo meistarību nodemonstrējot Pēterim Trekšem. Viņš, no savas zonas apvadot vairākus pretspēlētājus, raidīja bumbiņu pretinieku vārtos. Atlikušā perioda daļa izvērtās veiksmīgāka Rubenes komandai, kas spēja ne tikai izlīdzināt rezultātu, bet arī panākt vadību. Pirms izšķirošās trešdaļas rezultāts bija 3:2, Rubenes komandas labā.

Trešā perioda sākumā jau pēc 20 nospēlētām sekundēm mājinieki panāca 4:2. Bet atkal ilgi nebija jāgaida, kad viesi pietuvojās rezultātā līdz minimumam. Šoreiz soda metiens tika nozīmēts uz Rubenes komandas vārtiem un to realizēja Aleksandrs Abramovs. Atlikušajā spēles daļā vairāk uzbrukt turpināja Lekrings, bet lieliski vārtos darbojās Rubenes vārtu sargs Āris Aldiņš. Perioda beigās Lekrings nomainīja komandas vārtu sargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču šoreiz nesekmīgi, un Rubene spēja nosargāt minimālu uzvaru 4:3.

Noteikti jāuzteic Markusa Plūduma darbība vārtos šajā spēlē. Uz Markusa sargātajiem vārtiem tika raidīti 25 metieni, no kuriem veiksmīgi tika atvairīti 22.

Par labāko spēlētāju mūsu komandā tika atzīts Aleksandrs Abramovs.
Pie rezultivitātes punktiem tika Pēteris Trekše (1+0), Aleksandrs Abramovs (1+0), Roberts Zande (1+0) un Gints Bērtulis (0+1).

Jau šajā nedēļās nogalē Lekrings aizvadīs savas pirmās mājas spēles Cēsu Sport kompleksā. Sezona Cēsīs sāksies sestdien 18:30, uzņemot Igauņu komandu  EMU SK un svētdien, 18:00 tiekoties ar Liepājas komandu Kurši/Ekovalis.