ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

“Lekrings” atspēlējas no -3 un “bullīšos” pārspēj “Rubeni”

12.17.2016

_MG_9455   Šovakar ELVI florbola līgas spēlē Cēsu “Lekrings” ar spēles laikā prata atspēlēt trīs vārtu pārsvaru un pēcspēles metienos ar 7:6 pārspēja Kocēnu “Rubeni”. Labākais spēlētājs – uzvaras “bullīša” realizētājs Aleksandrs Abramovs.

Sakarā ar decembra sākumā notikušo pasaules čempionātu pēdējo spēli komandas aizvadīja teju pirms mēneša, tas spēles sākumā bija redzams arī laukumā. Mača otrajā minūtē “Rubene” atklāja spēles rezultātu, bet turpinājumā abas komandas vairāk cīnījās ar tehnisko brāķi, ne tik daudz ar pretinieku.

Mazliet uzbrūkošāks florbols sākās otrajā trešdaļā, tomēr radušās izdevības krietni prasmīgāk realizēja viesi, panākot jau 4:1 vadību. Vienīgos vārtus cēsniekiem guva Pēteris Trekše. Pirms pēdējām pamatlaika 20 minūtēm cēsnieki mainīja spēles plānu, pārejot uz spēli divos virknējumos un daudz agresīvāk aizsargājoties jau no pretinieku vārtu priekšas.

Izvēlētā taktika nesa augļus un nepilnu astoņu minūšu laikā “Lekrings” atspēlēja deficītu. Vispirms ofensīvu aizsāka Abramovs, tad no aizvārtes vārtus “izkapāja” Trekše, bet īsi pēc tam skaista cēsnieku izspēle noslēdzās ar Erenbota vārtu guvumu. Līdz spēles 50 minūtei “Rubene” vēl divas reizes pārspēja neveiksmīgu spēli aizvadošo Krūmiņu. “Lekrings” vēlreiz “iemeta nākamajā robā” un vēlreiz atspēlējās. Vispirms skaitliskajā vairākumā nevainojams metiens pa zemi padevās Rajeckim, bet neizšķirtu ar skaistu metienu panāca Melderis.

Spēles pagarinājumā komandas vārtus neguva un viss izšķīrās pēcspēles metienu sērijā. Teicami metieni padevās Andrim Malkavam un Aleksandram Abramovam, bet bullīšos pamodās Krūmiņš, tiekot galā ar četriem no pieciem metieniem.

Šajā spēlē izcīnītie divi punkti ļauj stabili saglabāt trešo vietu ELVI florbola līgas tabulā. Gada pēdējo spēli Ziemassvētku noskaņās cēsnieki aizvadīs 23. decembrī, kad savā laukumā cīnīsies ar “Rockets” florbolistiem.