ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

“Lekringam” katastrofāla otrā trešdaļa un zaudējums Lielvārdē

10.30.2016

IMG_4704    Otro trešdaļu zaudējot ar 0:6, Cēsu “Lekrings” florbolisti izbraukumā ar 1:9 atzina “Lielvārde/FatPipe” pārākumu. Šī ir kļuvusi par komandas nerezultatīvāko spēli pēdējo piecu gadu laikā.

Šī tika uzskatīta par nedēļas nogales centrālo spēli, jo savā starpā tikās pērnās sezonas pusfinālisti un šī gada TOP4 komandas, turklāt abas vienības līdz šim bija piedzīvojušas katra tikai pa vienam zaudējumam.

Spēle Lielvārdes novada sporta centrā iesākās ļoti dinamiski, un komandas demonstrēja skaistu florbolu. Ātri vien mājinieki tika spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču “Lekrings” pietiekami veiksmīgi spēja aizsargāties. Drīz pēc mazākuma izturēšanas ar netveramu tālšāvienu izcēlās Malkavs, atklājot spēles rezultātu. Turpinājumā bīstamu epizožu netrūka abām komandām, bet ilgstoši tablo vēstīja par 1:0. Pašā trešdaļas izskaņā Lielvārdes uzbrucējs Jonikāns ar metienu pēc pagrieziena panāca neizšķirtu 1:1. Spēles pirmās 20 minūtes liecināja par to, ka gaidāma aizraujoša un spraiga cīkstēšanās.

Par īstu katastrofu Cēsu florbolistiem izvērtās otrā trešdaļa. Mājinieki jau pirmajās 90 sekundēs pamanījās gūt divus vārtus un panākt 3:1 vadību spēlē. Pēc šāda pavērsiena “Lekrings” darbības laukumā kļuva nepārliecinošas un brīžiem pat haotiskas, ko prasmīgi izmantoja “Lielvārde/FatPipe”. Lai vai kā cēsnieki centās lauzt spēles gaitu, tomēr mājinieki guva vēl četrus bezatbildes vārtus, panākot graujošu 7:1 vadību pirms trešās trešdaļas.

Sešu vārtu deficīts piespieda “Lekringam” aktīvāk doties uzbrukumos, tomēr viesi savas izdevības nespēja izmantot, bet lielvārdieši ar 30 sekunžu intervālu guva vēl divus vārtus, panākot pavisam nepieklājīgo 9:1. Spēles izskaņā “Lekrings” uzbrucējam Tomam Rīsmanim bija iespēja dubultot komandas gūtu punktu ražu, taču bullīša laikā mestā bumbiņa atsitās pret vārtu konstrukciju un vārtos nelidoja. Spēlēs pēdējās minūtēs abas komandas samierinājās ar gala iznākumu un darbojās daudz mierīgāk. Atskanot finālsirēnai pēc nospēlētām 60 minūtēm, tablo vēstīja par “Lielvārde/FatPipe” uzvaru ar 9:1.

Cēsu “Lekrings” piedzīvojis otro zaudējumu astoņās spēlēs, noslīdot uz trešo vietu turnīra tabulā. Cēsnieki pēdējo reizi Latvijas čempionātā guva vienus vai mazāk vārtus 2011. gada aprīlī, kad ar 0:3 atzina “RTU/Inspecta” pārākumu.

Nākamo spēli cēsnieki aizvadīs savā laukumā, kad 12. novembrī Cēsu sporta kompleksā uzņems čempionāta 8. vietā esošo “Talsi/Irlava” vienību. Nākamajā nedēļas nogalē spēļu Latvijas čempionātā nav, taču Latvijas izlase un tajā spēlējošie lekringieši (Abramovs, Rajeckis, Malkavs, Trekše) cīnīsies pārbaudes turnīrā Vācijā.