Cēsu Novada Dome FATPIPE

Lekringam BRONZA!

04.13.2019

kasha

Superfinālā “Arēna Rīga” par bronzas medaļām Lekrings cīnījās ar “Talsu NSS/Krauzers”.

Par “Lekrings” pirmajiem vārtiem parūpējās komandas rezultatīvākais spēlētājs Pēteris Trekše – 1:0. Mača 8. minūtē vārti arī Jānim Melderim – 2:0. Ilgi nebija jāgaida, kad arī talsenieki tika pie vārtiem – Viesturs Mārtiņš Rubenis – 2:1.

Otrajā trešdaļā “Lekrings” savus trešos vārtus guva ļoti laicīgi, jau 26 sekundē uzbrukumā izcēlās Kevins Šmits, bet īsi pēc tam talsinieks Mareks Stančiks iemeta atbildes vārtus – 2:3.

Tikai trešās trešdaļas 9. minūtē tika iemesti nākamie vārti, par kuriem parūpējās Pēteris Trekše un Jorens Malkavs – 4:2. Pēc nepilnām trīs minūtēm otros vārtus šajā spēlē guva Kevins Šmits un uzreiz pēc tam arī “Talsu NSS/Krauzers” uzbrucējs Artis Raitums – 5:3. “Talsi” neplānoja padoties, jo, kad līdz mača beigām bija palikušas vien 5 minūtes, Armands Budreika samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 4:5. Spēles izskaņā vēl viens gols Kevina Šmita kontā, kurš raidīja bumbiņu tukšos pretinieku vārtos – 6:4.

Labākā spēlētāja balva šajā mačā tika piešķirta Kevinam Šmitam.

“Lekrings” kluba pastāvēšanas laikā ir ieguvis septiņas zelta medaļas, trīs sudraba un nu jau četras bronzas.