ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Sponsori

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

Lekrings Ģimenes diena 2019

09.11.2019

LekGD2019-3423

Svētdien, 8. septembrī tika aizvadīta jau trešā par tradīciju kļuvusī Lekrings Ģimenes diena, pulcējot gan kluba spēlētājus, gan spēlētāju ģimenes, draugus un fanus.

Florbola svētku dalībnieki tika sadalīti 10 komandās, par kuru kapteiņiem tika izvirzīti Lekrings esošie un bijušie virslīgas un 1. līgas spēlētāji. Pēc īsas apspriedes un komandu nosaukumu izvēlēšanās, tika dots “starts” Ģimenes dienas turnīram. Tas tika izspēlēts divās grupās – katrā pa piecām komandām -, kas savstarpējās spēlēs noteica komandu vietas grupās. Pēc tam kopējais turnīra vietu sadalījums tika noskaidrots komandām sacenšoties ar pretējas grupas komandām, kas atradās tajā pašā pozīcījā. Abu grupu čertas sekmīgākās komandas (divas no katras grupas) sadalīja goda pjedestālu.

Spēles norisinājās divos laukumos, un katrai spēlei tika atvēlētas piecas minūtes pamatlaikā un viena minūte pēcspēles metieniem; abi rezultāti tika saskaitīti kopā un tā tika noteikts mača uzvarētājs. Uz laukumiem notika aktīvas cīņas, kurās iesaistījās gan lielie, gan mazie, tā radot īpaši ģimenisku sajūtu.

Lielajā turnīra finālā uzvaru izcīnija Jāņa Meldera komanda “Pikaču”, kas sīvā cīņā uzveica Krišijāņa Tiltiņa “Fiksos”.

Sīvas cīņas norisinājās ne tikai uz laukumiem – paralēli spēlēm komandas atrādīja savu meisterību arī trijās stafetēs. Jāņa Meldera komanda triumfēja arī šķēršļu joslā, kamēr metienu precizitātes pārbaudījumā labākie bija Artūra Lazdiņa “Krītiņi”, taču ātruma stafetē veiklākie bija Kristiāna Miezīša “Pelmeņi”. Turnīra un meisterības pārbaudījumu uzvarētāji tiks apbalvoti svētdien, 15. septembrī Cēsu “Lekrings” sezonas atklāšnas spēlē pret Ķekavas vienību.

Pēc turnīra vietu pasludināšanas un komandu kopbildēm, visa Lekrings ģimene mielojās ar gardu klinģeri, par ko paldies sakām Uldim Kvantam un ceptuvei “Solo”. Īpašs paldies Cēsu novada domei, kas palīdzēja īstenot šo pasākumu.

Lekrings izsaka lielu pateicību visiem, kas ieradās un palīdzēja Ģimenes dienas organizācijā! Vēlam arī veiksmīgu un aizraujošu jauno 2019./2020. gada sezonu, un tiekamies nākamajās Lekrings spēlēs!

Vairāk bilžu šeit, galerijā.