Cēsu Novada Dome

Lai iekļūtu otrajā kārtā, “Lekrings” priekšā atspēlēšanās

03.06.2018

IMG_2932

“Lekrings”, piedzīvojot zaudējumu dueļa 4. spēlē un visā sērijā nonākot iedzinējos ar 3:1, lai gūtu panākumu sērijā nepieciešamas trīs uzvarētas spēles pēc kārtas.

Vadību agri spēlē ieguva “Rubenes” florbolisti, līdz otrajai minūtei iegūstot 0:2 pārsvaru. “Lekrings” atbildi parādā nepalika, un līdz trešdaļas beigām guva trīs vārtus, Laurim Zaicevam “Lekrings” otros vārtus atspēlējot ar realizētu soda metienu. Otrās trešdaļas sākumā “Rubene” panāca izlīdzinājumu, taču jau 2 minūtes vēlāk Aleksandrs Abramovs izvirzīja atkārtotā vadībā “Lekrings”. Mājinieku noraidījums turpinājumā un veiksmīga pretinieku spēle “Lekrings” soda laukumā perioda pēdējās sekundēs, ļāva viesiem izvirzīties vadībā ar 4:5. Trešo trešdaļu “Lekrings” iesāka ar vārtsarga maiņu, Markusu Plūdumu aizstājot Normundam Krūmiņam. Periodu pārliecinošāk aizvadīja “Rubenes” florbolisti, lai gan pārsvars metienu ziņā piederēja cēsniekiem (14:10). Perioda laikā viesi guva 3 vārtus, pēdējos divus – raidot bumbiņu tukšos mājinieku vārtos. Spēle noslēdzās ar rezultātu 4:8 “Rubenes” labā, kas tādējādi atrodas uzvaras attālumā no panākuma visā sērijā.

“Lekrings” sastāvā par spēlēs labāko spēlētāju atzīts tika Jānis Melderis. Ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli atzīmējās Lauris Zaicevs un Aleksandrs Abramovs.

Sērijas 5. spēle atgriežas Kocēnos 10. martā plkst. 18:00 “Kocēnu sporta namā”.