ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE

Kaimiņu duelī pārāki “Lekrings”

01.13.2018

_MG_5851

Izbraukuma sēriju “Lekrings” turpināja tiekoties ar Stalbes “Pārgauju”. Rezultatīvā spēlē svinēta uzvara ar 4:6.

Jau otrajā minūtē precīzi metot Laurim Zaicevam, “Lekrings” izdevās agri iegūt vadību. Ātri iegūto pārliecību viesi izmantoja gūstot vēl divus vārtus, līdz trešdaļas beigām panākot 0:3. Laukumā pārsvars piederēja “Lekrings” florbolistiem, izdarot gandrīz trīs reizes vairāk metienu pa vārtiem nekā mājinieki (5:13).

Viesu panāktais pārsvars bija “sasējis rokas” laukuma saimniekiem, “Lekrings” florbolistiem neļaujot mājiniekiem realizēt uzbrukuma iespējas. Toma Rīsmaņa gūtie vārti, komandām spēlējot vienādos sastāvos, kā arī Jorena Malkava realizēts vairākums, ļāva “Lekrings” nostiprināt iegūto vadību. Līdz perioda beigām “Pārgaujas” florbolisti vienus vārtus atspēlēja, samazinot rezultāta starpību līdz 1:5.

Līdz trešās trešdaļas 5. minūtei mājiniekiem izdevās gūt divus ātrus vārtus pietuvojoties rezultātā. Spēles likteni gan tie mainīt nespēja. Lekrings turpinot spēlēt disciplinēti, netika pieļauta iniciatīvas atdošana. Abām komandām trešdaļas pēdējās minūtes apmainoties gūtiem vārtiem, spēle noslēdzās ar “Lekrings” uzvaru ar 4:6. Tāpat “Lekrings” pārliecinošāki arī metienos no spēles, izdarot 31 raidījumu iepretim pretinieku 28.

Rezultatīvākie “Lekrings” sastāvā ar 2 (1+1) punktiem bija Toms Rīsmanis un Kārlis Bulmeisters.

Kā pēc spēles atzina “Lekrings” rindās labākā spēlētāja balvas saņēmējs Aleksandrs Abramovs, tad uzvaras atslēga galvenokārt meklējama spēles disciplīnā un pretinieku līderu ierobežošanā uzbrukumā. Papildus uzsvērts tika arī vienmērigi stabils sniegums un spēles plāna ievērošana visu 60 minūšu garumā. Līdzās tam izcelts arī vārstarga Normunda Krūmiņa teicamais sniegums vārtos.

Nākamo spēli “Lekrings” aizvadīs 14. janvārī, plkst. 15:00 Tartu tiekoties ar vietējo “EMU”.