Palīdz

Cēsu Novada Dome

Izslēgšanas spēļu sērija mājās sākta ar panākumu

03.04.2018

IMG_2961Pēc aizvadītām divām spēlēm Kocēnos, rezultātam sērijā esot 0:2 “Rubenes” labā, pirmās kārtas duelis pārcēlās uz Cēsīm. Pirmajā no divām mājas spēlēm “Lekrings” gūta uzvara ar 7:3.

Pēc “Rubenes” pārkāpuma spēles piektajā minūtē, ar soda metienu “Lekrings” vadību izvirzīja Lauris Zaicevs. Trešdaļas vidū “Rubene” panāca izlīdzinājumu, kam mājinieki atbildēja ar diviem Ginta Bērtuļa gūtiem vārtiem. Komandām aizvadot disciplinētu otro periodu, pretinieku vārtsargi pārspēti pa reizei. “Lekrings” iegūto vadību nostabilizēja Kevins Šmits, panākot 4:1 mājinieku labā, kamēr viesi savus 2. vārtus guva izmantojot cēsnieku vienīgo noraidījumu. Trešajā trešdaļā mājinieki turpināja uzņemto kursu un palielināja atrāvienu.”Lekrings” realizējot 3 no izdarītajiem 8 metieniem līdz perioda 14 minūtei gūti 3 vārti, kamēr viesim viens precīzs raidījums. Ar skaisti gūtiem vārtiem mājinieku līdzjutējus iepriecināja Roberts Zande, gūstot komandas noslēdzošos 7. vārtus. Ar “Lekrings” uzvaru mājās rezultāts serijā kļuvis 1:2.

Rezultatīvākie “Lekrings” sastāvā ar nopelnītiem diviem punktiem bija Lauris Zaicevs (1+1), Gints Bērtulis (2+0) un Pēteris Trekše (1+1). Spēles labākā spēlētāja gods Gintam Bērtulim.

Panākt izlīdzinājumu sērijā “Lekrings” centīsies svētdien, komandām atkārtoti tiekoties Cēsīs plkst. 17:00.