ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE

Izslēgšanas spēles iesāktas ar diviem zaudējumiem izbraukumā

02.25.2018

sSestdien un svētdien, izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, Kocēnu sporta namā tika aizvadītas “Lekrings” un “Rubenes” dueļa pirmās divas spēles. Nespējot rast atbildes “Rubenes” uzbrukumam, abās spēlēs “Lekrings” piedzīvoti zaudējumi ar 7:2 un 10:5.

Sērijas pirmo spēli viesi iesāka pagalam neveiksmīgi. Pēc nospēlētām 40 minūtēm “Rubene” bija izvirzījusies vadībā ar 5:0, 4 no 5 vārtiem gūstot 2. trešdaļā. Trešās trešdaļas ievadā, izmantojot skaitlisko vairākumu, Tomam Rīsmanim izdevās vienus vārtus “Lekrings” labā atspēlēt. Neilgi pēc tam, Jānis Melderis guva otros vārtus viesiem, samazinot rezultāta starpību līdz 5:2. Kamēr atlikušajā laikā viesi vārtus gūt vairs neiespēja, mājinieki izcēlās ar diviem precīziem raidījumiem, spēli noslēdzot ar pārliecinošu uzvaru ar 7:2. Neskatoties uz “Lekrings” pārsvaru metienos trešajā periodā (5:10), spēlē kopumā biežāk pretinieku vārtus apdraudēja “Rubene”, izdarot 37 metienus iepretim “Lekrings” 32.

Otrajā tikšanās reizē svētdien, “Lekrings”, pirmās spēles scenārija atkārtošanos nepieļāva. Viesiem, pēc Emīla Dzalba un Pētera Trekšes diviem precīziem raidījumiem izdevās izvrizīt “Lekrings” vadībā ar 3:1. Līdz trešdaļas beigām pārsvaru gan nosargāt neizdevās, “Rubenei” noslēdzošajās piecās minūtēs panākot rezultāta izlīdzinājumu. Otrajā trešdaļā komandas apmainījās gūtiem vārtiem, taču atkal perioda beigas vieksmīgāk aizvadot “Rubenes” florbolistiem, mājiniekiem iegūts divu vārtu pārsvars ar 6:4. Trešās trešdaļas ievadā “Rubene” guva trīs ātrus vārtus, vēl jo vairāk samazinot viesu cerības uz atspēlēšanos. “Lekrings” atlikušajā laikā vairs neesot ko zaudēt, uz noslēdzošajām 4 minūtēm tika veikta vārtsarga maiņa pret sesto laukuma spēlētāju. Lai arī vairākumā vienus vārtus “Lekrings”  atspēlēt izdevās, pirmspēdējā spēles minūtē, mājiniekiem metot tukšos viesu vārtos, pieliekts punkts spēlei ar 10:5.

Labākā spēlētāja gods pirmajā spēlē “Lekrings” rindās Jānim Melderim, kamēr otrajā mačā par vērtīgāko atdzīts Lauris Zaicevs. Pēc abām spēlēm rezultatīvākie “Lekrings” sastāvā ar 2 punktiem ir Pēteris Trekše (2+0), Lauris Zaicevs (1+1), Toms Rīsmanis (1+1) un Emīls Dzalbs (1+1).

Turpmākās divas sērijas spēles pārceļas uz Cēsīm. Dueļa trēšā spēle risināsies sestdien, 3. martā plkst. 18:00, kamēr ceturtā spēle aizvadīta tiks dienu vēlāk, svētdien, plkst. 17:00.