ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Sponsori

Cēsu Novada Dome FATPIPE Cēsis FATPIPE Cēsis FATPIPE

Izbraukumu Kurzemē noslēdzam ar uzvaru pret Talsiem

11.05.2019

PLP-8331

Lekrings svētdienas vakarā aizvadīja otro izbraukuma spēli Kurzemē šajā nedēļas nogalē, stājoties pretī Talsu NSS/Krauzers. Aizraujošā un straujā spēlē Lekrings pierādīja pārākumu ar rezultātu 5:3.

Cīņa pret Talsu vienību šajā sezonā bija zināmā mērā principāla – Lekrings aizstāvēja savu bronzas medaļu godu, ko liedza talsiniekiem pagājušās sezonas Elvi līgas spēlē par 3. vietu. Taču kā Lekrings, tā arī Talsu NSS/Krauzers ir piedzīvojuši sastāva izmaiņas, tādēļ spēle nebūt nebija tāda, kādu to varēja vērot aprīlī Arēnā Rīgā. Kā viena no galvenajām izmaiņām jāmin Kriša Treimaņa (#37) pāreja no Talsu komandas uz Lekrings rindām; taču šajā cīņā Krišs nepiedalījās un savu komandu atbalstīja no malas.

Par vērtīgāko spēlētāju Lekrings komandā tika atzīts vārtu vīrs Markuss Plūdums (#1), kurš šajā spēlē atvairīja 15 no 18 pretinieku izdarītajiem metieniem. Viņš pēc spēles atzīst, ka talsinieki īpašus “pārsteigumus” nesagādāja, un pats individuāli būtiskas kļūdas savā spēlē nepieļāva, tādēļ sniegumu vērtē kā stabilu. “Lai arī komandai šī nebija tehniski labākā spēle, uzvaru palīdzēja sasniegt laba fiziskā sagatavotība un liels cīņas spars.” Markuss komentē, ka uz laukuma bija zināmas problēmas ar momentu realizāciju, taču kā liels “pluss” jāmin uzvaras divcīņās. “Šo spēli grūti salīdzināt ar iepriekšējās dienas maču pret Kurši/Ekovalis. Bija ļoti manāmas atšķirības tiesāšanas metodēs, t.i. Liepājā tika svilpti mazsvarīgi sodi, bet Talsos tika pieļauta ļoti aktīva un fiziska spēle. Talsi šajā spēlē labi demonstrēja savu ātrumu un tehniskumu, kas cīņu padarīja interesantu kā spēlētājiem, tā arī skatītājiem. Tas nesa pamatīgu iekšējo komandas atbalstu un cīņas sparu, kas zināmā mērā bija arī uzvaras atslēga.”

Pēc šīs nedēļas nogales Lekrings ierindojas turnīra tabulas 2. vietā ar izcīnītiem 17 punktiem astoņās spēlēs, atpaliekot no Latviajs Hipotēka/Oxdog Ulbroka vien par diviem punktiem.

Nākamā spēle ir gaidāma 16. novembrī – Vidzemes derbijs pret Rubenes komandu, dodot Lekringam iespēju kārtīgi atpūsties pēc šīs nogales un sagatavoties nākamajai cīņai.