ČEMPIONI 1995 - 1996 ČEMPIONI 1994 - 1995 ČEMPIONI 1993 – 1994 ČEMPIONI 2008 - 2009 ČEMPIONI 2012 - 2013 ČEMPIONI 2013 - 2014 ČEMPIONI 2015 - 2016

Cēsu Novada Dome FATPIPE

Intrigas bagātā derbijā zaudējums mājās pret “Rubeni”

10.27.2018

IMG_2985Šīs sezonas pirmajā Vidzemes derbijā, “Lekrings” Cēsīs uzņēma “Rubeni”. Spēlē, ko raksturo kā vienas, tā otras komandas atrašanās vadībā, izšķirošajos momentos pārāki izrādījās viesu florbolisti.

Spēles pirmā trešdaļa tika aizvadīta vienlīdzīgā cīņā, komandām meklējot pretinieku vājās puses. Trešdaļas laikā “Lekrings” divreiz prata uzlauzt viesu aizsardzību, līdz 12. minūtei panākot 2:0. Pēc zaudētajiem vārtiem “Rubenes” florbolisti biežāk apdraudēja “Lekrings” vārtus, taču pārspēt Markusu Plūdumu nespēja. Viesi vienīgos vārtus guva perioda izskaņā, Reinim Mirkšam realizējot soda metienu. Otrā trešdaļa pieredzēja kā vienas, tā otras komandas atrašanos vadībā. Lai arī viesiem agri izdevās panākt rezultāta izlīdzinājumu, mājinieku atbilde nebija ilgi jāgaida. 2 minūšu laikā, Emīla Dzalba un Kevina Šmita precīzi raidījumi atjaunoja “Lekrings” divu vārtu pārsvaru. Perioda noslēgumā, izmantojot noraidījumu “Lekrings” sastāvā, “Rubenei” gan izdevās vienus vārtus atspelēt, panākot 3:4 pirms noslēdzošās trešdaļas. Trešajā periodā bija vērojami komandu īstie raksturi un derbijam cienīga sāncensība. Visprims, tikai 7 sekunžu laikā “Rubenei” izdevās gūt divus vārtus, un pirmo reizi iegūt vadību spēlē. Taču viesu prieki nebija ilgi, jo rezultāta izlīdzinājumu īsā laikā, pēc Kevina Šmita piespēles, panāca Artis Savins. Turpinājumā gan vēlreiz pārāki izrādījās viesi, kas, izmantojot otro soda metiena iespēju spēlē, panāca 7:5. Noslēdzošajās 3 minūtēs, “Lekrings”, nomainot Plūdumu pret sesto laukuma spēlētāju, izmīsīgi centās atspēlēties. Lai arī vārtsarga nomaiņa deva rezultātu, Aleksandram Abramovam gūstot “Lekrings” 6. vārtus spēles pēdējajā sekundē, brīnums nenotika, un “Lekrings” piedzīvoja zaudējumu ar 6:7.

Par spēles labāko spēlētāju “Lekrings” sastāvā, vienlaicīgi esot arī komandas rezultatīvākajam spēlētājam ar 3 (2+1) punktiem tika atzīts Emīls Dzalbs. Kopumā četri spēlētāji, Aleksandrs Abramovs, Pēteris Trekše, Kevins Šmits, un Artis Savins, atzīmējās ar 2 (1+1) punktiem.

Spēles noslēgumā, komentējot spēli un zaudējuma iemeslus, Kevins Šmits atzina, ka komandai veiksmīgi izdevās spēlēt ar bumbu un kontrolēt spēles tempu, taču vienlīdz neveiksmīga bija spēle bez bumbas. Tas noveda pie tā, ka sliktāk darbojāmies pie pretinieku segšanas, ļaujot vieņiem biežāk apdraudēt mūsu vārtus. Skatoties uz nākamajām spēlēm, jāpiestrādā ir pie momentu realizācijas, kas šodien nevedās kā vēlētos, un var droši teikt, ka realizējot savas iespējas, arī punkti tabulā nāks.

Nākamā spēle “Lekrings” jau 3. novembrī, izbraukumā tiekoties ar “Lielvārde/Fatpipe”.

Kategorijas: Uncategorized